2726

یا عصبی میشه . فیش حقوقی اش دارم مال پارسال ناخالص دریافتیی ۴۵۰۰ خالص دریافتی ۳۷۰۰ ولی بهم دروغ گفتع که ۲۷۰۰ میگیرم امسال ام ۷۰۰ افزایش حقوق داشتن ک میشه ۴۳۰۰ همشم بهم میگه ندارم ندارم  😐😐😐 چرا اخه نمیدونه ک من فیشش دارم از مدارک اش کش رفتم کپی کردم گذاشتم سرجاش دگ اون مدارک خونه نمیاره فقط ی بار اورد و تمام نمیدونه من میدونم  ولی وقتی میبینم دروغ میگه بهم ازش بدم میاد کلا بهم پول نمیده یا ۵۰ یا فوقش فوقش ۷۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب عزیزم حقوقش کمه الان ۴۷۰۰ حقوقه؟ بیاد همینم راستشو بگه که اسیرش میکنی پول میخوای ازش پس کتمان میکنه بتونه چهار قزون پس انداز کنه دیگه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

یاد خودم افتادم 

برامنم حسم میگه راستشو نمیگه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706