1472
1459

سلام دوستان .من خودم 4 سال ک ازدواج کردم 

دیروز یکی از دوستان براش خواستگاری اومد ک ازمن نظر مو پرسید . 

آقا قبلا یک بار ازدواج کرده و بعد چندسال به دلیل عدم تفاهم اخلاقی جدا شده . پزشک هست و درآمد خوبی داره . خونه و ماشین آبرومند هم داره . خودش هم از نطر اخلاقی خوبه بنده خدا .... این دوستم دختر مجرد فوق لیسانس داره خانواده خوبی هم داره خوشکله و خودش ماشین داره یعنی پدرش براش خریده و یک شغل پاره وقت هم داره. 

ازمن سوال کرد که اگر با چنین شخصی ازدواج کنه با توجه ب شرایط خودش .کار درستی هست یا خیر . و بیشتر دوست داشت بدونه ک نطر مردم راجع ب چنین ازدواجی چی میتونه باشه . منظورم اینه ک دیدگاه مردم .چ فکری میکنند . ؟ 

لطفا نطر تون رو بدید

💑

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

صد البته یه آدم مجرد درجه اول باید با یه مجرد ازدواج کنه اما اگر طرفو دوس داره و خانوادش و خانواده آقا مشکل ندارن وهمسر سابقش مشکلی به وجود نمیاره چرا که نه

جوری خودمو میسازم که روزی هزار بار به خودت فحش بدی چرا ندارمش😏😏                    من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر 💪💪💪💪💪💪✌❤🍷 

نظر مردم که هیچی فقط بره تحقیق کنه کاملا ببینه چرا قبلا جدا شدن قبل جدا شدن دعوا کتک کاری اینا داشتن نداشتن کلا چطور بوده

کاربری قبلیم ترکید 😐                                               وزن اولیه:۹۴⬅️۷۵  هدف:۶۸

مگه برا مردم میخاد زندگی کنه

مردم نهایتا روزای اول درموردش حرف بزنن

بقیه عمرش این خانمو آقا هستن ک یا انتخابش درست بوده  و خوشبختن یا انتخابش خوب نبوده و سختی های زندگیش مال خودشه

میشه به نیت برطرف شدن موانع ازدواجم صلوات بفرستید و دعا کنید.  
1444

به شخص خودم میگم من اگه خودمم لاکچری باشم و پولدار بشم مهم اینکه طرف بیاد اگه ثروتمند نباشه عیب نداره فقط انسانیت داشته باشه همین 

شاید زندگی سخت باشه، اما توام همینطوری.
نظر مردم که هیچی فقط بره تحقیق کنه کاملا ببینه چرا قبلا جدا شدن قبل جدا شدن دعوا کتک کاری اینا داشتن ...

نه آدم خوبیه. همسر سابقش اصلا اهل رفت و آمد نبود .به خودش نمی رسید و کلا ازون ادمایی بوده که 6 ماه 6 ماه میرفت قهر خونه مادرش . البته کم سن و سال بوده بنده خدا .ایشون هم بعد حدود سال دیگه طلاق داد

💑

به نظر من بهتر برن مشاوره تا اینکه در مورد دیدگاه مردم حساس باشن .خوب وبد مردم همیشه حرف میزنن .

مشاوره با ازمون های که میگیره وصحبت های که میکنن متوجه میشه که چقدر دونفر باهم سنخیت دارن .و صد البته که تو زنگی گذشته این اقا فقط اون خانوم تنها نبوده که مشکل داشته وبچه گانه رفتار میکرده یه طرفه اون زندگی اقای دکتر هستن .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .