2733
2734
عنوان

دانشگاه هاروارد امریکا

13198 بازدید | 83 پست

سلام خسته نباشید،راه بورسیه شدن تو دانشگاه چیه؟رشته پزشکیم قبول میکنه؟یا اول باید از ایران خارج شد،از یه دانشگاه خارجی دیگه به هاروارد بورسیه شد؟؟؟

عموی همسر من از اونجا مدرک دکتری شیمیش رو گرفته ولی بورسیه نشده بوده!.همینجوری رفته!

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عموی همسر من از اونجا مدرک دکتری شیمیش رو گرفته ولی بورسیه نشده بوده!.همینجوری رفته!

اخه خیلییییی هزینع ش بالاست،کلاسای انلاینش ترمی80000 دلاره،من خودم میخوام کار کنم برم،درواقع روپای خودمم و 18 سالمه،راهش چیه

2728

نمره تافل بالا...چاپ مقالات معتبر مثلا isi و معدل کارشناسی و ارشد عالی...

کلا رزومه قوی میطلبه اپلای گرفتن....

اگه دانشجوی تاپی باشی میتونی بورسیه بشی و اینجا واقعا ترامپ هیییچ غلطی نمیتونه بکنه.مهم اینه ک یه استاد امریکایی از تو خوشش بیاد

من آلوده ام اما نجاتم نده،که آلوده بودن به تو پاکیه...

راههای بورسیه شدن در هاروارد:

1- دارنده مدال جهانی طلای  یا نقره یا برنز (برنز شانسش کمتره) در المپیادها.

2- دارنده رتبه های برتر کنکور سراسری رتبه زیر 20 در رشته مربوطه.

3- تحصیل در دانشگاه شریف یا علوم پزشکسی تهران و شهید بهشتی و فارغ التحصیل شدن با رتبه 1 یا دو.

4- داشتن اساتید سرشناس و معروف که در صورت لزوم براتون توصیه نامه های خفن بنویسن.

5- داشتن مقالات مهم و چاپ اونها در مجلات مهم و رنک بالا.

6- ثبت پتنت های خاص و مهم. 

7- تسلط کامل به زبان و نمره تافل بالای 110 و جی آر ای خیلی خوب.

2738
ترامپ ایرانیا رو راه نمی‌ده فک کنم ایرانم برای دانشگاه آمریکا کسی رو بورسیه نمیکنه

چرا بابا اونا خیلی زرنگن...یکی از فامیلای ما دختر ۱۸ سالش که همین امسال کنکور داده بود باهاشون تماس گرفتن که کارای ویزاش درست شده،به پدر مادره ویزا ندادن به دختره دادن حالا چرا چون باباش میلیاردره و خود دختره هم اینجا تیزهوشان درس میخوند...اگه شرایط خوب باشه خوبم ویزا میدن...

به نظر شما مثلا برم ترکیه یا روسیه میشه بورسیه شم؟

میتونی بری امریکا.منتها با شرایطی که گفتم.اگه اونارو داشته باشی مطمئن باش میتونی بری.ارزوهاتو محدود نکن ب  ترکیه یا روسیه.

راههای بورسیه شدن در هاروارد: 1- دارنده مدال جهانی طلای  یا نقره یا برنز (برنز شانسش کمتره) در ...

فقط دانشکده پزشکی تهران بورسیه میشن؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
میتونی بری امریکا.منتها با شرایطی که گفتم.اگه اونارو داشته باشی مطمئن باش میتونی بری.ارزوهاتو محدود ...

من از سه سالگی زبان خوندم،فعلا منتظر جواب کنکورمم،اصلا ارزومو محدود نمیکنم،گفتم اگر از ایران قبول نمیکنه برم اون کشورا از اونجا برم

برای پزشکی چی؟قبول نمیکنن؟

ببین هرررررررر رشته ای ک فکرشو بکنی....منتهه باید مقالاتت به مباحث روز دنیا نزدیک باشه....پزشکی از خاک شناسی که کمتر نیست.کسیو میشناسم ارشد خاک از فردوسی مشهد گرفته و یه ساله اپلای گرفته و امریکاس الان

2706