1464
1459

من یه دوست دارم از سال ۸۴ باهم دوست بودیم  ازدانشگاه تا الان که باهم همکاریم تو یه شهر (شهر دوستم!محل دانشگاهمون) و توی یه محله و یکجا کار میکنیم....

این دوستم فوق العاده خسیس و همیشه طلبکار... 

حالا وضعیت مالیشون عالیه همسرش مهندس شرکت نفت خودشم کارمند چن تا خونه وو دارن ولی ماشینشون اصلا از پارکینگ تکان نمیدن. 

دوتا مسله باهاش دارم که خیلی بهم زور داره لطفا راهنمایی کنید چطوری باهاش برخورد کنم تو این دو مورد

۱ .مرتب میاد و لباس های منو برایرعروسی ها ومهمونی هاشون قرض میگیره تازه برای خواهرشم یکی دو بار خواسته ازم...

۲ . چن ماهه دیگه مرخصی زایمانش تموم میشه وبرمیگرده سرکار. نمیخوام دیگه برسونمش خیلی اذیت میشم مثلا مرتب تک میندازه ساعتی که قراره بریم سر کار که من زنگ بزنم کجام کجا نیستم چن دیقه دیگه میرسم برم دنبالش. جالبه تکم میندازه خودم باید بهش زنگ بزنم که کجام.....

بیخود

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1457
1432

اوووو تو چطوری اینهمه سال تحملش کردی

من یکی از دوستام اینطوری بود خیلی افتضاح خسیس و همونقد پولدار دو سه ماه باهاش در ارتباط بودیم بعد هممون باهاش قطع رابطه کردیم 

کاربری قبلیم ترکید 😐                                               وزن اولیه:۹۴⬅️۷۵  هدف:۶۸

تك زد تك بنداز

ي مدتم ماشين نبر

باورم نميشه انقد اويزون باشه واب

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
1418
دقیاقا همین رفتارا رو باهاش کن دیگه سمتت نمیاد

اصلا فضا نمیده عزیزم کاش خونه زندگیشو میدیدی!

مثلا منتظر همیشه من بهش خوارکی بدم از ضعف میمره زرد میشه هزارتومن خرج نمیکنه

تک انداخت ی میس کال بنداز ک ینی اعتبار نداری بعد بگو خواستم بهت بگم نمیتونم بیام دنبالت کار دارم از محل کارتم بگو بعد کار میرم خرید میرم باشگاه میرم ی دوری بزنم ببخشید نمیتونم برسونمتون .. و درمورد لباس اگ خواس بیاد بگو اخی ببخشید تازه فلانی اومده ازم گرفته دو سه بار ک اینجوری بگی دیگ خودش میفهمع

برا سلامتی پدرم ی صلوات میفرسین؟
 خیلی طلبکار چن باری جوابش میکنم قهر میکنه.

بذار قهر کنه...

کارت لنگش نیست که...

خیلی ساده ای

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
1437