2737
2734
عنوان

هماتوم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 28 پست
مرسی عزیزم همچنین تودلی شمارو هرکاری رو میخواستم انجام بدم شوهرم کمکم بود  شمام استرحت کنی بر ...

ما آسانسور نداریم طبقه ۳هستیم امروزم شوهرم میگف بریم بیرون بگردیم ینی بیرونم نمیتونم برم؟

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته ۶ هستم نه پوچ نبود هفته ش کمه گف شیاف باعث چسبندگی میشع باید قلبش تشکیل شه بعد برا شما کی از بی ...

برای من از لکه بینی شروع شد کم کم زیاد شد مثل پریود رفتم سو نو گفت هماتوم پشت جفت 4 میل  شیاف داد گفت اگر موندی باشه خونریزیت قطع میشه اگرم نه که مثل پریود دفع میشه همینم شد

برای من از لکه بینی شروع شد کم کم زیاد شد مثل پریود رفتم سو نو گفت هماتوم پشت جفت 4 میل  شیاف د ...

برای منم لک بینیه بعد رابطه شد،تو سونو زده ۵میل،شما چند هفتع بودین رفتین سونو؟میتونم کارای معمولیمو انجام بدم؟مثل ناهار درست کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

من دوهفته پیش سونو دادم هماتوم داشتم.اینقدر تزسیده بودم...این دوهفته رو هفته اول استراحت مطلق هفته دوم هم خسته شدم شروع کردم کم و بیش کارای خونمو انجام دادم..ناگفته نماند خونمون طبقه پایینه و 15تاپله میخوره که حداقل روزی 4بار برا دستشوویی باید برم بالا و بیام پایین..فقط نایعات زیاد خوردم و استراحت..تو طول روز هم بیشتر اوقات پامو بالاتر از سطح بدنم قرار میدادم.دیروز رفتم سونو جذب شده بود خداروشکر..رابطه هم نداشتیم تو این دوهفته.شیاف هم خریدم ولی استفادع نکردم.

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
ما آسانسور نداریم طبقه ۳هستیم امروزم شوهرم میگف بریم بیرون بگردیم ینی بیرونم نمیتونم برم؟

راستش من اصلا جایی نرفتم حتی خونه پدرم 😊شاید در طول بارداری فقط۳،۴دفعه هرجایی بخام برم با ماشین میرفتم دور از جونت من چون تجربه سقط تو ۲۱ هفتگی داشتم میترسیدم دوباره تکرار شه واسه همین خیلی مراعات میکردم شمام تا برطرف شه احتیاط کنید من ۸هفتم بود فهمیدم هماتوم دارم با خونریزی شدید تونستم با استراحت بدون دارو این مرحله رو طی کنم فقط باید صبر داشته باشی واستراحت کنی 

2738
من دوهفته پیش سونو دادم هماتوم داشتم.اینقدر تزسیده بودم...این دوهفته رو هفته اول استراحت مطلق هفته د ...

انشالله نی نیت به سلامتی بیاد بغلت نی نی منم،منم پس مایعات زیاد بخورم با استراحت،

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستش من اصلا جایی نرفتم حتی خونه پدرم 😊شاید در طول بارداری فقط۳،۴دفعه هرجایی بخام برم با ماشین میر ...

پیاده که منم انقد تنبلم قبل بارداری هم جایی نمیرفتم حالا خواهر ساده ی من میگف پیاده روی کن چاق نشی که فک کنم پیاده روی برای ماههای اخره،ولی پله زیاد داریم خودشم استراحتم فقط گوشی دستمه حوصلم سر میره خدا خودش با همه ی خانما کمک کنه تو بارداری و ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله نی نیت به سلامتی بیاد بغلت نی نی منم،منم پس مایعات زیاد بخورم با استراحت،

اره اصلا به خودت استرس نده.چیز مهمی نیست یکم استراحت کنی به خودت فشار نیاری خودش برطرف میشه

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
برای منم لک بینیه بعد رابطه شد،تو سونو زده ۵میل،شما چند هفتع بودین رفتین سونو؟میتونم کارای معمولیمو ...

من هفته 7 بودم والا هماتوم کم و زیاد داره خونریزیش از استراحت نسبی داره تا مطلق باید ببینی دکترت چی میگه منم هنوز صدای قلبشو نشنیده بودم اینجوری شد 

پیاده که منم انقد تنبلم قبل بارداری هم جایی نمیرفتم حالا خواهر ساده ی من میگف پیاده روی کن چاق نشی ک ...

سخته ولی میگذره 

انشالله نی نی گلت سالم بیاد بغلت همین جا خاطر زایمانتو تعریف کنی🌷

پیاده که منم انقد تنبلم قبل بارداری هم جایی نمیرفتم حالا خواهر ساده ی من میگف پیاده روی کن چاق نشی ک ...

سلام عزیزم شرایط منم مث شماست

شما  بارداریتون چطور پیش رفت

منم 5 هفته رفتم هم گفت جنین نیست هم اینکه پشت ساک خون هست

بهم برای دو هفته دیگه وقت داده