2737
2734
عنوان

اینستاگرام

68 بازدید | 6 پست

سلام لطفا جواب بدید دوستان.من نمیدونم چرا من هی ب گروه های ایسنتاگرام ادد میشم..اصن دوس ندارم...پیجمم خصوصیه..فالورم ینفره😐😐اونم دوس صمیمیه کسی دیگرو قبول نمیکنم...میشه راهکار بدید چیکارکنم...مثلا دایرکت میاد فلانی شمارو ب گروهی اضافه کرد...میرم دایرکتا هیچ گروهی نیس...توضیح بدین لطفا...

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

میشه جواب بدید...

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو برنامه های افزایش فالور عضو نشدی؟اونا اد میکنن

نع عزیزم ولی اینستام فارسیه از بازار دان کردم...بنظرت میتونه ازون‌باشه؟

2728
بعید میدونم گلم خو پاک کن از گوگل پلی بگیر خیالت راحت تره

باشه چشم الان...یبار ب ی گروه ناجور ادد شدم اصن خعلی ترسیدم😔😔😔مشکلی پیش نیاد...بخدا تازه رفتم اینستا...هیچیم سرچ نکردم مثلا مطابق با اون منو ادد کنن ب گروهیی...