2737
2734
عنوان

خانه پدری

335 بازدید | 35 پست

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

عکس حرم امیرالمومنین هست؟😭

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

آقااااااااا😭😭😭😭😭😭😭😭😭

آقای مظلومم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شعر برقعی رو شنیدید خانه پدری رو وای من عاشقشم واقعا وقتی میرم زیارت امام علی انگار خونه پدرم رفتم عاشق امام علیم 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
عکس حرم امیرالمومنین هست؟😭

آره شعر برقعی رو گوش بده 

یا امیرالمومنین 

ایوان نجف عجب صفایی دارد 😭😭

خدایا روزیمون کن 😭😭

دست ماکوتاه و خرما بر نخیل😭😭😭😭😭

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2738
شعر برقعی رو شنیدید خانه پدری رو وای من عاشقشم واقعا وقتی میرم زیارت امام علی انگار خونه پدرم رفتم ع ...

واااااااااااااای من دیوونشم خیلی قشنگه😍برای منم دعاکنین برم تاحالا نرفتم 😔

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
شعر برقعی رو شنیدید خانه پدری رو وای من عاشقشم واقعا وقتی میرم زیارت امام علی انگار خونه پدرم رفتم ع ...

همینطوره.

نمیدونم تا حالا کربلا رفتید یا نه؟

اما آرامش و امنیت عجیبی رو تو نجف میشه حس کرد.گویا پدر ادم به همراهشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

لنگر آسمان ستون زمین تو به جبرئیل داده ای پر و بال مستیم رو خودت دو چندان کن یا علی یا محول الاحوال 

همینطوره. نمیدونم تا حالا کربلا رفتید یا نه؟ اما آرامش و امنیت عجیبی رو تو نجف میشه حس کرد.گویا پد ...

آخ همه جا رو دوست دارم ولی نجف برام عجیبه انگار خونه پدرمم دلم تنگ شده دعا کنید برم زودی 😭😭😭😭

واااااااااااااای من دیوونشم خیلی قشنگه😍برای منم دعاکنین برم تاحالا نرفتم 😔

بری دیونش میشی من از دلتنگی تا یه ماه شبا همش روحم اونجا می‌پرید تو خواب همش اونجا بودم نمیتونستم کنده بشم 

همینطوره. نمیدونم تا حالا کربلا رفتید یا نه؟ اما آرامش و امنیت عجیبی رو تو نجف میشه حس کرد.گویا پد ...

دوستم باراولی که رفته بودمیگفت خیلی قشنگه اما حس غریبی رولمس میکنی میگفت واقعا غم داره انگار😭😭😭😭😭

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2706