2726
عنوان

چ خبر؟کجاید؟چ میکنید؟چی میپزید

402 بازدید | 68 پست

هیچی والا خونه تازه یه انبار شلوار و لباس شستم میخام ماکارونی بپزم ولی حس میکنم دیرشده اتاقامم بمب ترکیده وسطشون😎

چی‌بگم والا😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خونه خودم کوکوبادمحون درست کرده اقامون😂(تا حالا اشپزی نکرده)دخترمم کنارمه منم دراز کشیده ام

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من امروز خیلییییی خانم شدم

همیشه این موقع بیدار میشم

ولی امروز زود بیدار شدم

یک ساعتم هست غذام حاضره

مسمای کدو گذاشتم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

من بوفه دانشگاه منتظرم دوستم بیاد ناهارمون رو بخوریم بریم کلاس بعدی مون که ساعت13:30 است 

خییییلی گشنمهههههههه😋

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

کارهامو کردم.میخوام پسرمو ببرم واسش بستنی بخرم.یه تیکه پاچه گاو انداختم بپزه تا ببینم باهاش چه کنم😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706