2737
2734
عنوان

بچه ها متن کارت عروسی قشنگ میخوام

312 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

به نظرم شما متن کارت عروسی چی بنویسم که شاخ و تک و خاص باشه و تو ذهنا بمونه؟

شما چی نوشته بودین؟یادتون هست؟

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎

چ زیبا گره خورد بخت من با تو خدایا کورش کن با دست ک هیچ با دندان هم باز نشود، مال من این بود

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
چ زیبا گره خورد بخت من با تو خدایا کورش کن با دست ک هیچ با دندان هم باز نشود، مال من این بود

وااااای چه قشنگ  

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من خیلی دوس داشتم متن کارتمو

لحظه شیرینی که به تو دل بستم
از تو پرسیدم من
تو منی یا من تو؟
و تو گفتی هردو...
من به تو پیوستم
گفتم ای کاش پناهم باشی
همه جا و همه وقت
دست تو در دستم
تکیه گاهم باشی
و تو گفتی هستم
تا نفس هست کنارت هستم....

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

من متنم این بود:امشب دست در دست هم تا اوج خوشبختی می‌رویم، تماشایمان کنید

کلا متن کوتاه دوست داشتم به نظرم قشنگ تره

بعد یه مدت کارت عروسی دوستم که اومد متنش

این بود که خیلی پسندیدم حیف که برا خودم دیر شده بود،:منم واین صنم وعاشقی وباقی عمر... 

متن کارت ما این بود::

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...

شیک خاص کوتاه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
من خیلی دوس داشتم متن کارتمو لحظه شیرینی که به تو دل بستم از تو پرسیدم من تو منی یا من تو؟ و ...

چه قشنگ

ماله من ببشتر مسخره بازی بود کادو یادتون نره و بچه نیارین اذیتتون میکنه نمیزاره برقصینو و ....😁

ازمنم همین بود 😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

پیش از اینا چه بین جمع چه تنها  قشنگ نبود دنیا به چشمم اینجا، اومدی دنیامو زیباکردی مثل یه ارزوی خواب یه رویا❤

تو هوای تازه ی زندگی هستی ،که تو قصر آرزوهایم نشستی،تو همون معجزه و لطف خدایی که طلسم نا امیدیمو شکستی..
تو مگه قلب منی که صدای نفسات هرجا هستم با منه،،تومگه عمر منی که دم و بازدمم تو رو فریاد میزنه،فقط تورو؛داره فریاد میزنه...❤

ماله من ببشتر مسخره بازی بود کادو یادتون نره و بچه نیارین اذیتتون میکنه نمیزاره برقصینو و ....😁

خخخخخ الآن که مد شده مینویسن اگه نمیاین خبر بدین هزینه نکنیم زیرشم شماره مینویسن  

من متنم این بود:امشب دست در دست هم تا اوج خوشبختی می‌رویم، تماشایمان کنید کلا متن کوتاه دوست داشتم ...

چه ادبی و دوست داشتنی

2706