2726
عنوان

با این خانواده شوهر چی کنم؟

187 بازدید | 21 پست

ما از هم دوریم

بعد مادر شوهرم کلا زنگ نمیزنه

هر بار هم که شوهرم زنگ میزنه درخواست وسیله میده

مثلا همین الان زنگ زده بعد سلام میگه

5 کیلو برام شکر از شهرتون بگیر بیار. اخه لامصب 7 ساعت فاصله است واقعا چطور روت میشه این از این جا برات شکر و ابلیمو و ابغوره و لیمو خشک بخره بیاره. 

پدر شوهرمم درخواست کرده براش 5 میلیون پول جور کنه

حالا قابل ذکره میدونن شرایطمون رو که خودمون به زور خرجمون رو میرسونیم

شوهرمم همش میگه چشم و...نوکرتونم و.. ال و بل

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مشکل شوهرته

هر توقعی یه حدی داره

یک بار که شوهرت نبره چیزی

شاید ناراحت بشن اما دیگه زنگ نمیزنن که خرید کنید بیارید

خرج زنذگی خیلی بالاست که آدم بخواد هزینه واسه کسی بذاره

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇

من مشکلی توش نمی بینم... جون خودم هر کاری از دستم بر میاد برای پدر شوهر و مادر شوهرم میکنم .. خدا هم به زندگیمون برکت داده

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
مشکل شوهرته هر توقعی یه حدی داره یک بار که شوهرت نبره چیزی شاید ناراحت بشن اما دیگه زنگ نمیزنن که ...

خیلی زورم میاد با این که باردارم از همه چیزیایی که دلم میخواد میزنم که شوهرم اذیت نشه اون وقت دوماداش کوفت کنن

من مشکلی توش نمی بینم... جون خودم هر کاری از دستم بر میاد برای پدر شوهر و مادر شوهرم میکنم .. خدا هم ...

اخه عزیزم اگه خودم داشتم اره

من ازویارای بارداریم میزنم که شوهرم به سختی نیفته پول قرض نکنه اون وقت باید برای خانوادش قرض کنه

خیلی زورم میاد با این که باردارم از همه چیزیایی که دلم میخواد میزنم که شوهرم اذیت نشه اون وقت دومادا ...

دقیقااااا درکت میکنم من چی میگی 

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
مشکل شوهرته هر توقعی یه حدی داره یک بار که شوهرت نبره چیزی شاید ناراحت بشن اما دیگه زنگ نمیزنن که ...

دقیقا قبول دارم همیشه میخواد نقش آدمهای خیلی بزرگ رو بازی کنه

خیلی زورم میاد با این که باردارم از همه چیزیایی که دلم میخواد میزنم که شوهرم اذیت نشه اون وقت دومادا ...

میفهمم چی میگی

سعی کن با نرمی و مهربونی به شوهرت بفهونی

که این هزینه میتونه مثلا هزینه فلان چیز داخل خونه خودمون بشه

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
2706