2733
2739
عنوان

فقط مذهبی ها لطفا.

2442 بازدید | 97 پست

آبجی های مؤمنه ی خوبم ، بهترین مداحی ای ک شنیدین چی بوده و از کدوم مداح ؟ مولودی هم همینطور ...💞

من خودم مداحی ها و مولودی ها و مناجات خوانی های آقای حاج محمود کریمی رو خیلی دوست دارم ، همش بهترینه اما توی مداحی هاشون « برکات این زمین زهراست» رو یه جور خاصی دوست دارم .

هر مولودی ای هم ک درباره امام زمان از ایشون باشه دوست دارم😇💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

من مداحی گوش نمیدم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

از هر مداحی،یه نوحه اش گل کرد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از هر مداحی،یه نوحه اش گل کرد.

آره آبجی جونم ، موافقم عزیزم .

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

مولودی فقط میر داماد

عشقه ها

عشقققققققق

مداحی هم میثم مطیعی

ششوهرمم یچیزایی می‌ذاره ولی نمی‌دونم کی میخونه

اکثرا قدیمی ان

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738

زیاد گوش نمیدم ک همرو از حفظ باشم ولی این مداحی از بنی فاطمه ک میگه 

ستاره میباره از دو چشم ترم 

همه ارزومه دیدن ی حرم 

خیلی دوسش دارم 😭

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
بانوی بی نشان بهم حس خوبی میدی نمیدونم چرا 🌹🌹🌹🌹🌹

عزیزم😊

شما خودتون خوبید،منم خوب میبینید.😍

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
منم دوس دارم.یه سوز خاصی تووی صداش هست که توو بقبه نمیبنم

آره آبجی جونم ، خیلی از مداح ها رو گوش دادم اما آقای حاج محمود کریمی ی چیز دیگ ست ، مداحی های ترکیشون رو خیلی دوست دارم حیف کم سعادتم متوجه نمیشم.اما ب خاطر مداحی کیمدی اباالفضل باشینا هم شده إن شاء اللّه حتما یاد میگیرم 

2706