2726
من الان از کلاس تی تی سی دارم پیام میدم! تایم استراحته حتما کلاسای تی تی سی رو برو جدا از دانشی که ...

چجوری اند؟

بیشتر توضیح میدی؟

روش تدریس خاصی دارند یعنی؟

چه مزیتی نسبت به بقیه داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا گلم من هیچ وقت کلاس نرفتم ولی پدرم از ۴سالگی آموزش زبان رو بهم یاد داد منم از دوران جنینی آموز ...

حتما کسی هست که مرتب باهاش مکالمه داشته باشی، درسته؟

وگرنه که زبان خیلی فراره

من الان از کلاس تی تی سی دارم پیام میدم! تایم استراحته حتما کلاسای تی تی سی رو برو جدا از دانشی که ...

فک کنم منظورشون یادگیری بود.نه تدریس و آموزش

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2728
عزيزم تى تى سى كدوم موسسه رو ميرى؟

ایران کمبریج

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
چجوری اند؟ بیشتر توضیح میدی؟ روش تدریس خاصی دارند یعنی؟ چه مزیتی نسبت به بقیه داره؟

من میخوام زبان رو تدریس کنم

کلاس های تربیت مدرس زبان میرم میگن تی تی سی

تو این کلاسا راجع به روانشناسی کلاس بیشتر یاد میگیری

مثلا با کودکان چطوری برخورد کنیم..چطور یادشون بدیم

با نوجوونا چطور همینطور با بزرگسالا...

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
تهرانه؟ چند ساعته؟ چقد هزينه دادى

بله

600

تقریبا دوماه اخر هفته

پارتنر یعنی چی 

یعنی یه نفر رو پیدا کنی باهاش انگلیسی بچتی 

یه سری برنامه ها هست از کل کشور ها میان با هم لنگوئج اکسچنج 😐😐😐😐میکنین اگه حوصلشو داری نصب کن

اسیر شدیم😒

آهنگ انگلیسی گوش بده

سریالای آمریکایی ببین

یه اپ هستند ۵هزارتومنه اسمش۵۰۴هس تو بازاره برو دان کن با اونم کار کن

لیسینیگ از تو نت دان کن گوش بده

برای اینکه بتونی خیلی زود یاد بگیری سعی کن کارای روزمره رو با انگلیسی کار کنی یا مثلن با خودت که صحبت می‌کنی با انگلیسی حرف بزن با انگلیسی فکر کن

اینا کارایی بود که بلد بودم💗

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
یعنی یه نفر رو پیدا کنی باهاش انگلیسی بچتی  یه سری برنامه ها هست از کل کشور ها میان با هم لنگو ...

اسم برنامهه چیه؟

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2706