2733
2734
عنوان

اونایی ک اینستا دارن بیان دزد معرفی کنم گول نخورید مثل من

| مشاهده متن کامل بحث + 1872 بازدید | 86 پست
هیچ وقت دید خوبی به خرید اینترنتی جز دیجی کالا نداشتم 

من چندتا پیج سفارش دادم میدونستم گرونه وسایلشون ولی خب شهرخودمون نداشت مجبور بودم سفارش بدم خوب بودن حداقل از پول پست نمیدزدیدن ولی این حرومی از پول پست هم نگذشت حتی

👪

تنها خرید اینترنتی که ازش راضی بودن داروخونه آنلاین بود که یه داروی کم یاب آمریکایی رو برام فرستاد البته ۱۲۰ هزار تومن گرون تر گرفت ولی چون برام مهم بود و هیچ جا پیداش نمیکردم کلی هم دعاش کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب چه پرروئه.... کلااااا میگن همه رو بایه چوب میرونه اینه هاااا

دقیقاااا خدایا ۴هزار کجا ۱۵هزار کجا از یکی کم میگیره با دزدی از بقیه میخواد جبران کنه حاضرم قسم بخورم پکیج هم۲۲ نیست من ی بسته خیلی بزرگ دیجی کالا سفارش دادم۱۲گرفتن ازم

👪
2728
آخه میدونی زورم از این میگیره پیج سی سی اینو معرفی کرد فک میکردم اون حداقل اینجور افراد رو معرفی نکن ...

پیج سی سی کدومه؟؟؟؟

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
آخه میدونی زورم از این میگیره پیج سی سی اینو معرفی کرد فک میکردم اون حداقل اینجور افراد رو معرفی نکن ...

خب برو بهش بگووو 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
دقیقاااا خدایا ۴هزار کجا ۱۵هزار کجا از یکی کم میگیره با دزدی از بقیه میخواد جبران کنه حاضرم قسم بخور ...

صددرصدمطمئن باش یعنی پکیج22باشه تو15بگیری وقتی 4وخورده ایو 15میگیری... چجوری میخورن این پولا رو.نمیترسن...... 

خدامهربونترین است...
2738
منم پيجشو دارم اتفاقا

دزده دزد زبون درازو پررو بداخلاق من چقد احترامش گذاشتم نه حرفی نه اعتراضی اینجوری جوابمو داد منم مثل خودش حرف زدم زورش اومد بلاکم کرد چرا چون ی کلمه گفتم این اعتراضا بزا تو پیجت بدونن چطور دزدی هم میکنی

👪

فالوورها نصفشون فيكن

هيچ وقت به تعداده فالوورها اعتماد نكن

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
تنها خرید اینترنتی که ازش راضی بودن داروخونه آنلاین بود که یه داروی کم یاب آمریکایی رو برام فرستاد ا ...

منم چندبار گرون خریدم ولی چون دوروبر خودم نبوده گفتم عیب نداره ولی بجز رو خوده وسیله از پول پست هم بخوان ازم بدزدن دیگه زور داره

👪
دزده دزد زبون درازو پررو بداخلاق من چقد احترامش گذاشتم نه حرفی نه اعتراضی اینجوری جوابمو داد منم مثل ...

خودت بذار تو اينستات تگشم كن

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
دقیقاااا خدایا ۴هزار کجا ۱۵هزار کجا از یکی کم میگیره با دزدی از بقیه میخواد جبران کنه حاضرم قسم بخور ...

دیجی پست نمیکنه خودش مامور ارسال داره.طبیعیه ارزونتر بگیره

بعد ببین یه چیز دیگم هست.جاری من کار هنری داره و پست میکنه فروششم بالااااست.بسته هاش کوچیکه میگه روش میزنه هزینه پست مثلا چهار تومن.ولی پست ب عناوین مختلف هفت تا ده تومن میگیره ازم.بعد مشتریا اعتراض میکنن چرا زده چهار تو هفت میگیری!

اینا ک بسته های پستی دارن با پست خیلیییی اختلاف دارن.بخصوص ک مدیریتش یکساله عوض شده و بدتر شده

ازین ب بعد هرچی سفارش دادی پونزده باید حساب کنی

این ادمین برخورد خوبی نداشته باهات ولی خب درست میگه بنده خدا ممکنه واسه یکی بیشتر هزینه کنه یکی کمتر.و مدیریت این قضیه واسه کسی ک فروشش بالاست واقعا سخته.من چون جاریم رو میدونم درگیره با این قضیه میدونم

اینجا جای تبادل نظره،تحمل نظر مخالف رو نداری اظهار نظر نکن!!
2706