2737
2734

سلام دوستان 

راستشو بخوایید من یه مقداری با مهمونی هایی که فامیل همسرم میدن مشکل دارم 

شما اگه برید مهمونی و غذای بد جلوتون بذارن چه واکنشی نشون میدید؟؟

مثلا مادرشوهرم همیشه خدا برنجش شفته است شفته میگم در حدی که وقتی میخوای با کفگیر برنج بکشی از کفگیر جدا نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!! باید با یه قاشق دیگه برنجو جدا کنی و بکشی انقدر که شفته است!!

همیشه توی غذا مو هست !!هر بار خوردم یه مو ازش جدا کردم !!

خورشت و غذاهاش هم همیشه خدا بد مزه است و همش میخواد مثلا خلاقیت به خرج بده مثلا قرمه سبزی رو با گوشت مرغ میپزه یهو!!! 

همیشه یه قسمت از غذا یا خورشت هاش نپخته !! مثلا خورشت لوبیاش نپخته یا ماکارونی گوشتاش نپخته و ..................

شده بعضی شبها اصلا برای شام نرفتیم ولی همش اصرار داره شام برامون بیاره که اونم شامل غذاهای موندشون میشه !! 

خیلی اوقات حتی اگه دعوت هم کرده باشن بازم غذا مونده میذارن جلوی مهمون !! حتی یه بار شد که مهمونی دعوت بودیم و دقیقا جلوی هر کس یه نوع خورشت بود!!! یعنی مثلا از یه هفته پیش که غذا درست کرده بود و هر دفته یه بشقاب اضافه اومده بود و فریز کرده بود و آخر هفته جلوی هر کس یه بشقاب خورشت متفاوت بود!!!

پذیرایی میوه هم بشقاب بشقاب هستش یعنی برای هر کس یه مقدار میوه میذاره توی بشقاب و میذاره جلوشون

پذیرایی چای و دمنوش هم همیشه وقتی میخواییم بریم خونمون و بلند میشیم تازه یادش میوفته و زور زور میکنه که بنشینید من یادم رفته چای بیارم(همیشه یادش میره) انقدر زور میگه که ما مجبوری داغ داغ باید بخوریم و بریم

این ها یه سری نمونه هاش بود 

بقیه فامیلشون هم کم و بیش همین طور هستن

میدونید پذیرایی برای من مهم نیست همیشه هم واکنش خودم این بوده که هیچ کاری و اعتراضی نکردم و احترامشون رو نگه داشتم 

ولی میخوام بدونم اگه شما بودید چه کاری میکردید؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ هميشه اينطوريع هيچي 

ماهم هروقت مهمونامون كم باشه مثلا ي نفر يا دونفر  سه تا ميوه ميزارم تو بشقاب نيبرم براش 

كي خال داره ميوه خوري بياره و بچينه😁

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2728

اگر عمدی غذای بد بزاره جلوم بدم میاد دیگه نمیرم خونش. اگه دست پختش همینه دیگه نمیشه چیزی گفت. بعضیا آشپزیشون خوب نیست یا علاقه ندارن. من ممکنه خودم پیشنهاد بدم بگم من میام غذا درست می کنم یا غذا با خودم میبرم. 

هیچی

من مهمان یک ساعت اون خونه هستم

میتونم بپذیرم اون شخص مدل زندگی اش اینجوریه و همین روش رو بلد هست یا دوست داره یا دستپختش همونِ

اون یک ساعت رو تحمل میکنم و برمیگردم خونه ام

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

واقعا برام مهم نیس چون تنها جایی میرم که بهم خوش بگذره 

هیچ وقت تا حالا جایی نبودم که بخاطر رودروایسی یا اینکه زشته نرم ، نبودم 

پس به انتخابم برای رفتن به اونجا احترام میزارم 

و اگه اذیت شم دیگه نمیرم 

2738

نمیخوردم چیزی

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

من اون مادرشوهر و جر میدادم😑

با عرض معذرت😐

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

همین هفته پیش رفتم حونه یکی از فامیل، چلوم غذا از تو فریز درآورد. دیگه هیچ وقت خونش ناهار یا شام نمیمونم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706