2733
2734
خارج رحمي ترشح سفيد نداري؟

من همش ترشح دارم خیالت راحت ترشح سفید جز علائم خارج رحمی نیس فقط درد شدید لکه بینی و دیر بالا رفتن بتا جز علائمش هست

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی چی اصلا نمیفهمم ضربان مادر و گرفته یعنی چی؟

ميگه سونو واژينالم كه كرده يكي از مويرگ هاي مادر رو گرفته ،ضربان جنين رو زده ١٣٥ اونوقت ضربان مادر ١٣٥ ميزنه

من کی بزم ؟اصلا دکتر نرفتم از ترسم آزمایش تیتر بتا هم ندادم این تیتر بتا برای چیه؟

برو به فاصله چند روز ازمایش بده برااینکه مطمن بشی خارج رحم نیست دکترهم بررو شوخی بردار نیست هاا

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
دكترتون كي بود

همشهرری نیستیممم کههه😂😂😂

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2738
برو به فاصله چند روز ازمایش بده برااینکه مطمن بشی خارج رحم نیست دکترهم بررو شوخی بردار نیست هاا

آخه دکتر که کاری نمی کنه فولیک اسید میده میگه برو تا هفته 8 سو نو قلبش برای شما چی گفت رفتی دکتر؟

آخه دکتر که کاری نمی کنه فولیک اسید میده میگه برو تا هفته 8 سو نو قلبش برای شما چی گفت رفتی دکتر؟

چرا هم‌سونو کرد وهم بتامو نگاه کرد ادم ازاول تحت نظر باشه خووبه 

توي هفته ٤ توقع داشت من ساكم كامل باشه و بتاي بالا گفت سقط كن

تو هفته چند بتا2000 بود؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

عزیزم به نظرم دکترت دیوانست،عوضش کن 

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
2706