2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

دکترت غلط کرده این چ حرفیه مگه لکه بینی یا درد شدید داری 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
خالت تهوّع هام شروع شده و ترشحات سفيدم از ديروز ،خارج رحم باشه ترشحات سفيد هم مياد؟؟؟

عزیزم بارداریت طبیعی،بوده یا از طریق آی وی اف و ....؟؟؟ من البته شنیدم بارداریهای طبیعی امگان نداره یا خیلی کم پیش بیاد خارج رحمی باشه 

خارج رحمی برای عزیزانیه که از روشهای دیگه باردار میشن احتمالش بیشتره برای اون عزیزان

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
ميگه بتاي ٢٠٠٠ با اين سونو نميخوره محال ضربان داشته باشه

اخرین پریودت کی بوده و این سمنو دقیقا مال کیه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2706