2726

سلام دوستان پیشینه تحقیق رو باید چجوری بنویسم از کجا پیدا کنم و کلا چطوریه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️دیگه این پایان نامه منو نمود

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

چ مقطعی هستین؟ 

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از سایتهای خارجی چندتا مقاله  تو Google scholar سرچ کن( بسته به مقطع)

برای مقالات داخلی هم از سایت SID.IR ( امیدوارم درست نوشته باشم،خیلی گذشته یادم نیست درست)

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

باید توی مقاله ها دنبالش بگردی گوگل اسکولار یا اسکاپوس دانشگاهت عضو این دوتا دیتا بانک هست؟ وگرنه همینجوری مقاله خیلی سخته پیدا کردنش موضوعت چی بود؟ 

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
از سایتهای خارجی چندتا مقاله  تو Google scholar سرچ کن( بسته به مقطع) برای مقالات داخلی هم از ...

مرسی عزیزم اره اون sidرو میدونستم اون یکی رو هم میزنم مرسی عزیزم مقالات خارجی انگلیسی مطلبشو نوشتن؟یا فارسی میتونم بفهمم چی به چیه

باید توی مقاله ها دنبالش بگردی گوگل اسکولار یا اسکاپوس دانشگاهت عضو این دوتا دیتا بانک هست؟ وگرنه هم ...

موسیقی درمانی

مرسی عزیزم اره اون sidرو میدونستم اون یکی رو هم میزنم مرسی عزیزم مقالات خارجی انگلیسی مطلبشو نوشتن؟ی ...

باید با گوگل ترنسلیت ترجمه کنی 

بمگه کارشناسی پایان نامه داره؟؟؟ اونا یه پروژه دارن که صحافی میکنن میدن خیلی جدیش نگیر

مم روانشناسی هستم اره ازمون کامل خاستن😭😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

موسیقی درمانی

چ جالب نشنیده بودم رشته ات چیه

مم روانشناسی هستم اره ازمون کامل خاستن😭😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نگران نباش سخت نیست از استادت بخواه یه نمونه بهت بده خودت میفهمی باید چطور پیش بری. بگو نمونه پایان نامه میخوام. 

2706