2726
باتن ماخی وسیب زمینی اوووف دلم خ.است

چه باحال 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

[QUOTE=97669558]با اجازه استاترخانم ها مرغ چطوری درست میکنید که خوشمزه میشود ممنونم میشوم مرغ وبا پیاز داغ سرخ میکنم تا کاملا طلایی بشه بعد هویج میریزم و سرخ میکنم باهم اخرش همه ادویه ها رو میریزم و باادویه هم تفتش میدم به جای رب هم گوجه رو رنده ریز میکنم میریزم و با یه لیوان اب 

میزلرم با شعله کم بپزه

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه باحالیم ما دو تا 😂😂😂

😁😁😁

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2728
با اجازه استاترخانم ها مرغ چطوری درست میکنید که خوشمزه میشود ممنونم میشوم جوابم  بدهید

مرغ رو تو روغن با در بسته و شعله متوسط رو به بالا سرخ کن

وقتی همه طرفش خوب قرمز و برشته شد پیاز ریز شده رو اضافه کن شعله رو کم کم کن درشو بزار تا پیازا سبک بشن.‌ بعد رب گوجه و یه مدل ترشی مثل رب انار یا نارنج درحد خیلی کم بریز و تفت بده آب جوش بریز و بزار تا جا بیفته ادویه هاشم بزن. 

اگه خواستی میتونی بجلی ترشی توش غوره دون شده بریزی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
پیاز ریختم.سبزی هم یه کم شنبلیه

کوکو سیب زمینی این چیزا رو نداره

سیب زمینی رنده کن درشت+تخم مرغ. سبزی هم نهایتش یکم مرزه خشک.‌همین. 

سیب زمینی پخته یا خام سلیقه ایه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706