2737
2734

بچها من از وقتی ک حامله شدم مادرشوهرم همش غذاهایی رو ک من دوست دارم رو  درست میکنع مثلا حلوای بعد از زایمان ک داخلش چهار زیره هست و واسه من برداشته رو درست میکنه بعد الکی عمدن میبینه من نمیتونم بخورم واسم ضرر داره جلو شوهرم میگع واسه تو درست کردم بعد من میگم مادر من نمیتونم بخورم زیره ک برام ضرر داره میگه ا پس بده شوهرت بخوره 

بچها من الان چکهر کنم هم دلم خ هوس میکنه بخورم هم خیلی حرصم میگیره ک مادرشوم چجوری اسکلم کرده جلو شوهرم هم خودنمایی میکنه شوهرم فک میکنه ک چه مادر خوبی داره 

بگین چی بگم بهش  همون موقعه جلو شوهرم بهش بگم مادرجون شما ک میدونین زیره برام من خوب نیس چرا میگین واسه تو برداشتم بگین واسه امین برداشتم دیگ

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خ حرصم گرفته عمدن مثلا مرق کبابی ک من دوستدارم درست میکنه بعد زعفرون میریزه روشون ک فقط پسرش بخوره&n ...

زعفرون کم اونم تو غذا اشکالی نداره که، زعفرون غلیظ دم کرده مشکل داره، من از اول بارداریم تو غذاهام زعفرون میریختم

2738
نه يكمممم با حالت ناراحتي و مظلووومانه جلو شوهرت بگو مادر جان اخه ديروز هم درست كرديد گفتم كه دكتر گ ...

وااای همینو بگو 

بخدا کار ی بار دوبارش نی کار هر روزششه کاش شوهر احمقم میفهمید تا بخوام بهش بگم جبهه مگیره پشت مادرش میره

عزیزم،یذره زیره تو غذا و یکم چاشنی زعفران اصلا اصلا ایراد نداره،اون ک ضرر داره اینه ک مثلا دو سه قاشق زیره دم کنی،یا پودرش رو بخوری یا یه لیوان زعفران غلیظ!!

مادر جان،انقدر بد بین نباش ،ما قدیمی ترها،خیلی حساسیت های ریز بینانه رو نداریم،و تصورم اینه که شما وسواس گونه دارین به این چیزا فکر میکنید

عزیزم،یذره زیره تو غذا و یکم چاشنی زعفران اصلا اصلا ایراد نداره،اون ک ضرر داره اینه ک مثلا دو سه قاش ...

نه من ندارم 

چون  هر روز میریزه  کاش ک ب ی روز بود

و اینکه هر روز بهت بخان بدن  چی 

من بددبین نیستم

2706