2726
عنوان

دیروز یه اتفاق وحشتناک برام افتاد از جلو چشمم اون ور تر نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 47 پست
خدابیامرزتش..همینطوره میت ببینی تاچندروز ملکه ذهنته..بروبیرون بگردبازاربرو تفریح برو یادت میره خوب م ...

اره خدا بیامرزه ..باید همین کارو بکنم ولی خدا به مادرش صبر بده خیلیی بی قراری میکرد خیلییی 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد سخته  دنیا واقعا دنیای رنجه وقتی هیچ اختیاری برای عزیزانت نداری که از مرگشون جلوگیری کنی

دقیقاا درسته ..اون مادره شاید بگم از یه بلندی انداخت خودش رو پایین تا به بچه اش برسه فقط بغلش کردع بود زار میزد خیلیی دلم سوخت خیلیی مادره حاضر بود خودشم بمیره میگفت منم بکشید منم میخوام با پسرم برم 

الهیییی مرگ اولاد برا هیشکی پیش نیاد 

اللهی آمین 

من خودمم عموم جوون فوت شد تو ۲۸سالگی دقیقاا مادربزرگم بعد از عموم کلا ریخت بهم کلا اب شد همش گریه میکنه و بی تابی میکنه حالا ۱۱سال از مرگش گذشته ولی هنوزم براش اشک میریزه 

2728
دقیقاا درسته ..اون مادره شاید بگم از یه بلندی انداخت خودش رو پایین تا به بچه اش برسه فقط بغلش کردع ب ...

هیچوقت دلت نسوزه عزیزم براکسی سرعزیزان خودت میادخدایی نکرده..مرگ حق تموم ماانسان هاست ..سفریه که هممون میریم..خدابیامرزتش صبربده به مادرش..

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
هیچوقت دلت نسوزه عزیزم براکسی سرعزیزان خودت میادخدایی نکرده..مرگ حق تموم ماانسان هاست ..سفریه که همم ...

درسته ..اره خدا صبر بده بهشون 

وای دوست شوهرم پدرش هفته گذشته فوت کرده بعدخانوم این اقاحالش بدمیشه میبرنش بیمارستان بستری بوده اونم یهو خبرمیدن مرده..فک کنین هفتم شوهره بوده تشییع جنازه خانومه..زن وشوهرتوفاصله یه هفته ازبین رفتن بچه هاشون یتیم شدن😭😭

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
وای دوست شوهرم پدرش هفته گذشته فوت کرده بعدخانوم این اقاحالش بدمیشه میبرنش بیمارستان بستری بوده اونم ...

خدا بیامرزه .چه زن و شوهر خوبی بودن همدیگرو تنها نذاشتن ...

درسته برای بچه هاشون خیلیی سخته ولی بنظرم خدا داغ بچه رو به مادر نشون که سخت تره 

خدا بیامرزه .چه زن و شوهر خوبی بودن همدیگرو تنها نذاشتن ... درسته برای بچه هاشون خیلیی سخته ولی بنظ ...

فرزندهرجورم باشه حاضره ازعمرش کاسته بشه به عمرمادرپدرش اضاف بشه..برافرزندانشونم سخته یتیم میشن

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆

سلام دوستان روزبخیر

ختم خواستین برای حاجت یا امواتتون درخدمتم

ممنون میشم به اشناودوستاتونم معرفیم کنین

ختم هرجز قران۱۰

چله یس۲۰۰

چله زیارت عاشورا۲۵۰

چله رحمن۲۰۰

رحمن و یس۳۰

ختم انعام۵۰

۱۰۰۰صلوت۱۰۰۰۰

چله واقعه برای رزق۱۵۰

ختم۱۰۰تاتوحید برای حاجت۵۰۰۰

التماس دعا به اطرافیانتون هم بگین که خیلی بدهی دارم شایددلشون سوخت😔😔

ختم پیشنهادی هم قبول میکنم

دعاهاکارهایی که  برای بخت گشایی و بیکاری وبچه دار شدن  هم هست انجام میدم

من نایب ختم قران و چله میشم اگه خواسین درخواست بده تا هزینشو بگم خیرببینین گلم
وای دوست شوهرم پدرش هفته گذشته فوت کرده بعدخانوم این اقاحالش بدمیشه میبرنش بیمارستان بستری بوده اونم ...

چقدر  قشنگ از خدا همچین مرگی ارزو میکنم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
منم مرگ و خواکسپاری بچه رو دیدم ، تو غسالخونه پوشک رو در آوردن و شستنش، مرده شوره یه خانم بود هی بچر ...

یا علی😭😭😭😭😭😭😭وای گفتی دلم ریش شد الهی بگردم 😭😭😭ادم وقتی خودش یه بچه کوچیک میادتوزندگیش تازه میفهمه حال بقیه مادرارو 😔

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
یا علی😭😭😭😭😭😭😭وای گفتی دلم ریش شد الهی بگردم 😭😭😭ادم وقتی خودش یه بچه کوچیک میادتوزندگیش تاز ...

اونموقع مجرد بودم ولی شوک شدم ، الان که بچه دارم بیشتر درک میکنم

فرزندهرجورم باشه حاضره ازعمرش کاسته بشه به عمرمادرپدرش اضاف بشه..برافرزندانشونم سخته یتیم میشن

😭😭😭😭وای اره من دعامیکنم داغ عزیزامونبینم وزودتر برم 😭😭😭😭😭😭😭😭

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

اره خیلیی سخته کلا مرگ سخته وقتی کسی از بینمون بره سخته ولی من خودم به شخصه ارزومه که اگه یه روزی خدا مرگ خواست نشون خانواده خودم بدم من و همسرم بمیریم اما هیچ وقت و هیچ وقت خدایی نکرده حتی درد و رنج بچه نبینم 

البته فعلا که خدا کلا باهم لج کرده کلا بچه نمیده 

2706