2733
2734
عنوان

شما میگید باهاش چکار کنم

81 بازدید | 9 پست

با مردی ازدواج کردم ک ی دختر 7 ساله داره شوهرم خیلی خوبه هیچ مشکلی نداره. ولی دخترش خیلی خبرچین. طبقه بالا خونه پدر شوهرم زندگی میکنم. هراتفاقی ک میوفته میره میگه. یا با دروغاش باعث دعوا میشه. چون مادرش فوت کرده دلم نمیخواست چیزی بهش بگم یا ناراحتش کنم اما دیشب باعث دعوای خیلی بدی بین منو و شوهرم شد بخاطر دروغی ک گفته بود ازامروز تصمیم گرفتم دیگه باهاش سرد برخورد کنم نمیدونم کارم درسته با ن. 

خدایا مشکلم رو ب تو می‌سپارم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالا ازش حرف میکشن بچه فک کرده کاره خوبی داره میکنه.

برای تنبیه میتونی باهاش سرد برخورد کنی ولی ازش زهره چشم نگیر.باشوهرت حرف بزن اون باهاش صحبت کنه.

ولی میتونی رامش کنی.دختره همجنسته.میشه.

سنه بدیه خوب میشه، فک کن اگه پاره تن خودت بود چطوری باهاش رفتار میکردی همونکار کن

بخدا من خودم هنوز بچه ندارم ولی میدونم اگه داشته باشم وقتی بچم کار بدی کنه امکان داره سرش داد هم بزنم ولی چون این دختر بچه مادر نداره هروقت هم کار بدی کرده گفتم گناه داره چیزی نگفتم الانم شوهرم و خانوادش منو مقصر میدونن میگن تو لوسش کردی ولی دیشب با دروغی ک گفت بین منو همسرم خیلی دعوای بزرگی راه انداخت

خدایا مشکلم رو ب تو می‌سپارم 😍
2738
بخدا من خودم هنوز بچه ندارم ولی میدونم اگه داشته باشم وقتی بچم کار بدی کنه امکان داره سرش داد هم بزن ...

ببرش مشاوره بهش محبت کن، چندتا قصه تو اینترنت برا دروغ گویی پیدا کن براش بخون، اون بزرگ میشه و این روزای سختتم میگذره عزیزم، خدا کارای خوبتو میبینه