2737
2734

نه دونه دونه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس اونوقت ظرف زیادو نمیشوره😐

واسه ما بزرگه کل ظرفای یه مهمونی بجز البته مثلا قابلمه ها جا میشه

اگه واسه شما کوچیکه نمیدونم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738
کلا اگر قصد خرید داری نخر تا بخوای ظرفا رو تمیز کنی و بچینی با دست شستی تموم شده رفته

اتفاقا ظرفشویی که راحته

البته الان قیمت  موادش دو یا سه برابر شده

همون لحظه که طرف کثیف میشه بچینید توش تا وقت تون رو نگیره

نه اینکه یه عالمه طرف رو جمع کنید یهو بزارین 

البته برای مهمونی فرق میکنه 

کلا اگر قصد خرید داری نخر تا بخوای ظرفا رو تمیز کنی و بچینی با دست شستی تموم شده رفته

نه عزیزم فکر میکنی

منم همین تصورو داشتم

الان خونه بد ن ماشین ظرفشویی نمیشه اصن

بعد تمیز کردن نمیخادکه

همون سر سفره که بشقابارو یکی میکنی اشغالا جدا میشه کافیه

ماشین ظرفشویی خیلی خوبه.مخصوصا وقتی مهمان داری.عالیه.دیگه استرس شکستن و خشک کردن نداری.

فقط ظرفاتو بذار توی ماشین.

قابلمه روحی رو خراب میکنه نذار.

تفلون هم اگه پشتش حساسه نذار.من قابلمه های خودم گرانیتی هست به حرارت زیاد حساسه.اونم که با آب داغ میشوره داغون میشه.

نه عزیزم فکر میکنی منم همین تصورو داشتم الان خونه بد ن ماشین ظرفشویی نمیشه اصن بعد تمیز کردن نمیخ ...

مادرم داره جدیدا که اصلا دیگه استفاده نمیکنه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
مادرم داره جدیدا که اصلا دیگه استفاده نمیکنه

ما که هرروز استفاده میکنیم کلا ظرف نمیشوریم اصلا و واقعا راضیم و اگه قرار باشه یه چیز جزو ضروریات خونه بگم همینه

2706