2410
2553

غربالگری نوبت اول میخوام وقت بگیرم

نوبت دهیش چطوره؟

میزان معطلیش چقدره؟

تشخیصش چجوریه؟

میتونه جنسیت رو تو غربالگری نوبت اول بگه؟

هزینه اش چقدره؟

با تچکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
از هزینه اطلاع نداری؟

اسمش منصور شاکریه؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2714

من پیش آقای دکتر شاکری رفتم که هم تشخیص جنسیتشون توی هفته 11 درست بود و هم بقیه تشخیصاشون توی سونوهای بعدی. جون بچه منم نجات دان. یجایی رفتم گفتن باید سقط کنی ناقصه. ولی دکتر شاکری گفت نه تنها ناقص نیست بلکه پسر هم هست و سالمه سالمه. بجز خودم خواهرم هم پیش دکتر شاکری رفت. هرکی به کارشون شک داره آخره کم لطفیه چون خداییش توی تهران و حتی ایران بهترین هستن. هزینش فک کنم 350 باشه. معطللی یه ساعتیو حتما داره چون خیلی شلوغه ارباب رجوع زیاد داره. باید قبلش وقت بگیری. اینترنتی و تلفنی و حضوری وقت میده.

سونو گرافی نیلو که مثلا اسم در کرده و به نظر خودش خیلی نامبر وانه ولی مفت نمی ارزه،خانم مهتاب قربانی نه شعور نه فرهنگ نه سواد نه دقت ،هیچکدوم نداره ،فقط ادعا و تبلیغات داره که هرجارو نگاه میکنی تبلیغات این خانم بی سواد و میبینم که اندازه .... نمیفهمه،بزرگترین اشتباه زندگیم اعتماد به این خانم بی سواد و کور بود ،گول تبلیغاتشونو خوردم