2733
2739
عنوان

دیروز کل خونه رو تمیز کردم 🤕🤕🤕

270 بازدید | 25 پست

حموم دستشویی رو جرمگیری کردم حسابی 

کل اشپزخونه رو زیر کابینت هارو دیگه شلنگ انداختم شستم 😮😮😮موج دریا میزد دخترمم پریده بود تو ابها.

کل خونه و زیر مبل هارو جارو برقی کردم

گردگیری حسابی.

کشوها همه مرتب.

شام هم ته چین مرغ درست کردم با سالاد شیرازی و مخلفات و ...

اونوقت شوهرم اومد خونه فقط گفت مرسی خوشمزه بود😶🙄

😂😂😂😂😂

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
قربونت برم مردا کلی نگرن  ولی خانما جزیی نگرن  ما خانما اگه اینو بدونیم خیلی کمتر اذیت م ...

نه اذیت نشدم.خوب اونم بیرون زحمت میکشه واقعا تو این گرما منکه یه لحظه میرم تو بالکن جزغاله میشم کف پاهام میسوزه اونوقت اون میره سرکار

خب چیکار کنه 

وقتی میگن شغلت چیه؟میگی خانه دار

پس باید خانه داری کنی

البته نریزید سرما این نظر منه

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
ماشالله چه جونی داری که همه کارهارو توی یه روز انجام میدی !!! تازه شامم میپزی؟؟؟؟ 

اره دیگه.کلا من هیچوقت خونه تکونی به اون معنا ندارم.

راستی بوفه امم مرتب کردم یخورده از وسایل توش کم کردم😉😉

خب چیکار کنه  وقتی میگن شغلت چیه؟میگی خانه دار پس باید خانه داری کنی البته نریزید سرما این ن ...

والا مادرشوهرم یک صدم کارایی که من میکنمم نمیکنه همیشه رخت خواباشون پهنه وسط خونه 😑😑😑پس اونم خانه دار؟؟؟

2706