2726
عنوان

با پوست خشک چیکار کنیم؟😳😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهرشوهرم پماد آ د میزنه خیلیم راضیه

سیاه میکنه اون

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
غلبه صفرا داری.منم اینطور بودم دستام به حدی خشک بود با هیچ کرم و ابرسانی خوب نشد.ولی درمان کردم الان ...

میشه بگین چطور درمان کردین

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...
میشه بگین چطور درمان کردین

عزیزم رفتم پیش شاگردای تبریزیان.یعنی عالی بود بخدا.تمام داروهاشون دستور ائمه هست.کل مشکلات جسمیم تو سه چهار ماه تقریبا حل شد سنگ کلیه و صفرای شدید و کبد چرب بزرگتریناش بود که توسونوی جدیدم هیچکدوم نیست.الهی شکر.به هرکس ببینم معرفی میکنم 

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
عزیزم رفتم پیش شاگردای تبریزیان.یعنی عالی بود بخدا.تمام داروهاشون دستور ائمه هست.کل مشکلات جسمیم تو ...

کجا ؟اصفهان؟میشه بگی چیا بهت داد

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...

[QUOTE=97668220]دقیقا بلغ صفرا هم دارم...و مستعد یبوستم هستم...چیا باید استفا. ماء الشعیر کله اسبی تلخ بگیر بخور. رب انار خالص نیم ساعت قبل از هر غذا تو یه فنجون آب ولرم دو قاشق مربا خوری بخور. بعد کلا رژیم غذاییتم هرسه ساعت باید یه چیزی بخوری .7 صبح 10 .13 .16 .19 .22 اینجوری یبوست نمیگیری

کجا ؟اصفهان؟میشه بگی چیا بهت داد

نه من تهرانم عزیزم.

صفرابر. بلغم زدا.روغن بنفشه زیتون. داروی امام کاظم.سنای مکی و ...

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2706