2726
عنوان

با پوست خشک چیکار کنیم؟😳😳😳😳

296 بازدید | 31 پست

پوستم خیلییییی خشکه...روزی پنج شیش بار مرطوب کننده میزنم ولی فایده نداره...مدام اذیت میشم از خشکی پوستم...نمیدونم باهاش چیکار کنم...کرمم که میزنم پوسته پوسته هاش معلوم میشه...خییییلیییی بده😳😳😳😳

آبرسان بخر بزن صورتت

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کره بدن

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

باید روتین پوستی رو رعایت کنی، شوینده ای که استفاده میکنی حتما مخصوص پوست خشک باشه بعدش حتما از تونر پوست خشک استفاده کن و بعد آبرسان و بعد مرطوب کننده. 

من اگر نيك يا بدم... تو برو خود را باش  

غلبه صفرا داری.منم اینطور بودم دستام به حدی خشک بود با هیچ کرم و ابرسانی خوب نشد.ولی درمان کردم الان نرم شده خدارو شکر

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...

روغن گلیسرین از داروخونه بگیر یه قطره بزن به پوستت .قبلشم پوستت مرطوب باشه بهتره

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706