2703
2553
زنگ زدن باخطای،مختلف جواب نمیده اصلا😔 بدترمیشه خیلی خوب بود من باعث بهم خوردنع رابطه شدم😔عذاب وج ...

ببین دوست عزیز....اون آقا الان متوجه شده که از رفتارت پشیمونی...پس بکش کنار یه مدت یه جوری که خبری ازت نداشته باشه اگه اومد سمتت که هیچی و خداروشکر کن و دو دستی بچسب بهش البته با سیاست....اگه نیومد بسپارش به خدا....از خدا بخواه یکی بهترشو سر راهت بزاره....خواهش میکنم خودتو خوار و خفیف و ذلیل محبت یه مرد نکن....

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا اینکاره نیست که باکسی باشه خبردارم ازش بخداگفتنش اسونه منی که تویه ماه سه کیلو کم کردم فکرش ...

بدار برات بگم 

من از نزدیک شاهد همچین رابطه هایی بودم 

یه پسر دایی دارم ک برادر شوهرم هم بود 

و من پیششون زندگی میکردم 

ایشون همزمان ادای عاشقی را با چند تا دختر داشت 

هر وقت ک تولدش میشد 

یه کادوهای گرون قیمتی از ساعت و گیتار و لباسای مارک 

ست ریش تراش گرون 

با خودش میورد خونه 

و بعدش مینشست میگفت و میخندید 

از عشقای الکیش 

دخترا خودشونو براش میکشتن 

دختری بود ۴ سال تو رابطه بود باش 

و فکر میکرد باهاش ازدواح میکنه 

ب هر کدومشون میگفت عشقمی و کلی با زبون گولشون میزد 

و ب خواسته هاش میرسید تا اینجاش شاید تکراریه 

اما اینجاشو توجه کن 

هر وقت از یکی شون خسته میشد بلاکش میکرد و صراحتا میگفت حوصله ت ندارم خسته م 

و اون دختر بال بال میزد 

اصلا نمیدونست این تو یه فکر دیکه ست 

خلاصه اخر سر هم با یه دختر اقوام نزدیک ک چند سال زیر نطرش گرفته بود ک بسیار دختر متین و با ابرو بود ازدواج کرد 

الان دو تا بچه داره 

از سن ۱۸ سالگی تا ۲۷ سالگی اندازه موهای سرش 

ادای عاشقا را با دخترا دراورد 

قشنگ درسشم خوند مهندسم شد 

ازدواجشم سنتی بود

و الانم واقعا زندگیه خوبی داره

فارس. وراوی...❤❤❤
زنگ زدن باخطای،مختلف جواب نمیده اصلا😔 بدترمیشه خیلی خوب بود من باعث بهم خوردنع رابطه شدم😔عذاب وج ...

ببین توگذشته ی منی....منم نامزد عقدیم دقیقا حرفای این آقارو میزد یعنی دوست شما...تاوقتی اهمیت نمیدادم میومد سمتم...ولی یبار یه اتفاقی افتاد که من عذاب وجدان گرفتم وگفتم بهش زنگ بزنم من هی زنگ میزدم اون هی میپیچوند توهمین سایت خیلیا گفتن زنگ نزن پرومیشه خانوادم پدرم برادرم گفتن التماس مردجماعتو نکن جنبه ندارن مردا من میگفتم نه باید بزنم انقدر خودمو کوچیک کردم که اون فک کرد کیه....اخرشم گفت نمیخوامت وطلاق ادمی که یه مدت التماس کرد تامن بهش جواب مثبت بدم....ببین اگه میخوای درست شه اصلا زنگ نزن اصلا پیام نده پیگیر نشو بزار یه مدت بگذره دوماه سه ماه اگه زنگ زد که هیچی اگه زنگ نزد تو زنگ بزن بگو میخواستم به هردومون فرصت فکرکردن بدم اگه نمیخوای ادامه بدی منم نمیخوام وخدافظ.....بخدا دختر باید نازکنه نه پسر ایناروبه من میگفتن من گوشم بدهکارنبود

2720

می‌دونی مشکل مازناچیه؟عاشق که میشیم فقط تمام زندگیمون اون ادم میشه،ولی مردااینطورنیستن اونازنای مغرور و سنگین ودوست دارن،هیچوقت واسه مردی خودتوکوچیک نکن چون جواب عکس میگیری ونتیجه نمیگیری

سلام مادوساله وخورده ای باهمیم و خیلی عاشق همدیگه ایم...ولی همش جنگ و بحث و دعوا بود رابطمون بیشترش ...

وای خدایا 😑😑😑چه رابطه ای بوده که طرف یسره باهات جنگ‌داشته عزیزم لطفا ولش کن اون الان داره باده تا دختر حرف میزنه وشاده وخرم اصلانم بهت فکرنمیکنه اگه واسه خودت ارزش قائلی ولش کن بابا چه معنی داره التماسش میکنی .ازکجا میدونی اون عاشقته بابا بخدا مردا مثل زنا نیستن جامعه جوری شده که مرد متاهلاش توزندگیاشون به زنشون خیانت میکنن اونوقت این اقا دوساله با یه نبره الانم ازتو ناراحتتره .عزیز دلم اویزونش نشو اگه دوست داشته باشه برمیگرده برم نگشت بجهنم توکه یه هفته تونستی تحمل کنی کم‌ کم برات عادی میشه انگار که وجودنداشته اراول

چرانمیتونم ریپلای کنن😭

نظرم ثبت نمیشه 

قسم میخورم باهیج کسی نیست اینا مطمئنم

همه مثل هم نیستن منم تا قبل این باچندنفردیگه بودم با اینکه میدونست منا پس نزد هیچوقت سرکوفت نزد ولی وقتی ازش میپرسیدم حست درمودراونا چیه میگفت تنفر ومن با الان توهستم نه گذشته تو....خیلی کمکم کرد از،همه لحاظ

با کمال احترام حرفت رو نمیپذیرم،آنچه پیر در خشت خام میبینه،جوان در اینه نمیبینه! راهکار چی بدیم دخت ...

قبول دارم حرفتون را ولی وقتی مقصراصلی منم نباید جبران کنم اشتباهاتم را؟

میگفت توهر اتفاق بدی،که واست میفته و شکست میخوری میگی تقصیرتوعه شما خودت جا اون بودی،میموندی ؟دوسال باتمام اذیت کردن هام موند 

نمیخوام عشقمون از بین بره ...میگفت هراتفاقی بیفته من دوستت دارم حتی اگه شرایط،جوری بشه که نتونیم باهم باشیم...ولی من نمیتونم ازدستش،بدم...

2714

عزیزم ناراحت نشی ولی ببین چقدر زیاده روی کردی و تحت فشار قرارش دادی ک ازت فراری شده و قید همه چیز رو زده.اجازه بده چند وقت ب حال خودش باشه.الان هر چقدر بهش زنگ بزنی کار رو خرابتر میکنی.بزار ی ذره تنها باشه و آرامش پیدا کنه.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
ببین دوست عزیز....اون آقا الان متوجه شده که از رفتارت پشیمونی...پس بکش کنار یه مدت یه جوری که خبری ا ...

همه حرفاما بخون من مقصرم بخدا...چه مدت بکشم کنار ؟سخته خیلی میدونم که میگم خبردارم ازخودم

وای خدایا 😑😑😑چه رابطه ای بوده که طرف یسره باهات جنگ‌داشته عزیزم لطفا ولش کن اون الان داره باده تا ...

من سرجنگ داشتم😭😭😭نه اون....نه مطمئنم باکسی نیست...اگه میخواست به قول خودت تواین دوسال به یه نفردیگه هم بود اما هیچوقت اینکارا نکرد

بخدا این اینجوری نیست میشناسنش دقیق خبردارم خودشم حالش بده 😔

شما ک اینقد شناخت کامل از این عشقت داشتی 

چرا همش تو جنگ و دعوا بودی 

شما ک اینقد میشناسیش 

الان خودت باید بدونی بذاریش ب حال خودش بهتر 

یا مدام پیگیرش باشی 

اینو مطمئن باش اگه دلتنگت بشه خودش میاد سمتت و حتی عذر خواهی هم میکنه 

یه کم دندون رو جیگر بذار 

زنگش نزن بالاخره نهایتا تا ۱۰ روز آینده معلوم میشه 

فارس. وراوی...❤❤❤
عزیزم ناراحت نشی ولی ببین چقدر زیاده روی کردی و تحت فشار قرارش دادی ک ازت فراری شده و قید همه چیز رو ...

آره موافقم خیلی پاپیچش شدم فکرمیکنم زده شده ازم😔😔😔😔

2706