2410
2553
عنوان

امروزتولد شوهرمه بااینحال بهش تبریک بگم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 63 پست
بگو واقعا تبریک میگم واسه همچین پسر قدرتمندی.....ضرب دستش خیلی قویه

نه پشیمون شدم اصلا نمیخوام دیگه باهاشون درارتباط باشم.پیامم‌نمیخوام بدم ارزش ندارن.ب شوهرمم گفتم دیگه نمیخوام پدرومادرتو ببینم.شاید روزی تورو ببخشم ولی پدرمادرتو ابدا نمیبخشم

پیکی به سلامتی خداوند بزن
بچه داری اصلا ب جدایی فک نکن شاید درست بشه

میخوام هم بچم یکم بزرگتربشه هم میرم کلاس میکروبلیدینگ که دستم بره توجیب خودم نگران اینده خودموبچم نباشم.۷ساله اذدواج کردیم همینه دست بزنش ترک نشده.دیگع هم امیدی ندارم که خوب بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت چند سالش میشه؟

۲۷سالش میشه.سن کم اذدواج کردیم هردو.پدرومادرش زود زنش دادن از سرشون بازش کنن.ترسیدن بچشون عاشق ی بی سروپا بشه مجبورشن با ی بیخانواده وصلت کنن.این کسط منوبدبخت کردن

2720
میخوام هم بچم یکم بزرگتربشه هم میرم کلاس میکروبلیدینگ که دستم بره توجیب خودم نگران اینده خودموبچم نب ...

آره دستت تو جیبت باشه محتاج کسی نباشی خیلی خوبه

♥♥♥خداجونم فقط خودت میتونی♥♥♥
بگوسالگردتولد تو و تولد بدبختیام مبارک باشه. البته دوراز جونت  شوخی کردم😁

واقعنم همینه که میگی.باید همینو بگم‌بهش.ولی اصن نمیخوام بهش تبریک بگم نمیخوام بدونه انقد مهمع ک تولدشو یادمه

زده ناکارت کرده تازه میخوای تولد هم بهش تبریک بگی؟؟؟؟؟؟؟ یه مدال طلا هم بنداز گردنش.یه بنر هم بگو بنویسن بزن در خونه ت واسه تبریک .   بابا باید به گوه خوری بندازیش بعد تازه به فکره تبریکی؟؟؟؟؟؟؟ 

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.
2714

ب نظر من بگو یا پیام یا بطور غیر مستقیم اینجوری هم دلش نرم تر میشه هم شرمنده تر اگه اون بده تو خوب باش جواب بدی رو با خوبی بده شرمندش کن😊

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
2706