1600
1609

قهریم یه هفتس.دعواکردیم کتککاری شد رون پام کبوده زیرابروم زخم شده هرچی هم از دهنش درومده به خانوادم و خودم گفته.جای اینکه معذرت خواهی هم بکنه پررو پررو توی خونه میگرده میگه ازین به بعد زندگیو برات جهنم میکنم

من‌خودم دوستندارم تبریک بگم ولی دوستم میگه بگو‌اون واست همه مناسبتا هدیه میگیره تو هم تبریک بگو حداقل

نظرشما چیه؟؟

پیکی به سلامتی خداوند بزن

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

😐 الان واقعا باید به پدر و مادرش تبریک بگی با این بچه تربیت کردنشون

دقیقا😆😆😆بنظرت چی پیام بدم برای مادرشوهرم ک همچین عجوبه ای پس انداخت ک تیکه انداختن باشه

1522
8
من جات بودم تبریک نمیگفتم   بستگی ب خودت داره.

خب منم نمیخوام بگم.دوستم دودلم کرد گفت چون اون همش تبریک میگه و سوپرایزت میکنه توام بکن اشکال نداره ک قهرین😏😏

1563
بگو واقعا تبریک میگم واسه همچین پسر قدرتمندی.....ضرب دستش خیلی قویه

نه پشیمون شدم اصلا نمیخوام دیگه باهاشون درارتباط باشم.پیامم‌نمیخوام بدم ارزش ندارن.ب شوهرمم گفتم دیگه نمیخوام پدرومادرتو ببینم.شاید روزی تورو ببخشم ولی پدرمادرتو ابدا نمیبخشم

بچه داری اصلا ب جدایی فک نکن شاید درست بشه

میخوام هم بچم یکم بزرگتربشه هم میرم کلاس میکروبلیدینگ که دستم بره توجیب خودم نگران اینده خودموبچم نباشم.۷ساله اذدواج کردیم همینه دست بزنش ترک نشده.دیگع هم امیدی ندارم که خوب بشه

شوهرت چند سالش میشه؟

۲۷سالش میشه.سن کم اذدواج کردیم هردو.پدرومادرش زود زنش دادن از سرشون بازش کنن.ترسیدن بچشون عاشق ی بی سروپا بشه مجبورشن با ی بیخانواده وصلت کنن.این کسط منوبدبخت کردن

میخوام هم بچم یکم بزرگتربشه هم میرم کلاس میکروبلیدینگ که دستم بره توجیب خودم نگران اینده خودموبچم نب ...

آره دستت تو جیبت باشه محتاج کسی نباشی خیلی خوبه

♥♥♥خداجونم فقط خودت میتونی♥♥♥
1578