2733
2734
پدرش ولش توبچگی زن گرفته رفته الان عمه اش اومده میگه بابات میخواد عمل کنه  دفترچه بیمه براش درس ...

یه چیز بگم اگه جای تو بودم اصلا در این مورد نظری نمیدادم بزار خودش تصمیم بگیره معلوم نیست فردا چی بشه باور کن اگه به خودش واگزار کنی ذهن تو آرومتره

فکرمیکنم کفالت پدر و مادر مخارجی برای بیمه شده نداره حالا بازهم از مسیول بیمه محل کارش بپرس

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی وظیفه پدریشو انجام نداده حالا یادش افتاده پسر داره. این دیگه دور از انصافه زحمتای مامانشو نبینه بره دنبال کار باباش .ولی بقول دوستمون بزار ببین شوهرت خودش چی میگه و میخوا چکار بکنه شما نظر نده بعدا تورو مقصر بدونه

😍روزتان سرشار از افکار زیبا😍
2728
فکرمیکنم کفالت پدر و مادر مخارجی برای بیمه شده نداره حالا بازهم از مسیول بیمه محل کارش بپرس

چرا ماهانه پول کسر میشه از حقوق بیمه گذار

وقتی وظیفه پدریشو انجام نداده حالا یادش افتاده پسر داره. این دیگه دور از انصافه زحمتای مامانشو نبینه ...

بار مالی داره برامون تازه مشکل دیگه پیش میاد با مادرش

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
نه فقط با عمه اش رودر وایسی داره

بنظرم جای رودروایسی نیس رک بگه انجام نمیدم. پدرش هیچ کاری واسه به دست آوردن دلشون انجام نداده؟ تا حالا اومده سراغ بچه هاش؟

2738
یه چیز بگم اگه جای تو بودم اصلا در این مورد نظری نمیدادم بزار خودش تصمیم بگیره معلوم نیست فردا چی بش ...

موافقم تو اینجور مسايل نباید زن دخالت کنه

خدایی که به شدت کافی است 
بار مالی داره برامون تازه مشکل دیگه پیش میاد با مادرش

عزیزم  مادرش واجبه که تك و تنها بچهاشو تو این دنیا به دوش کشیده انصاف میگه کمکش کنه ولی واقعا درست نیست مادر شوهرت اینو بغهمه چون دلش میشکنه

خدایی که به شدت کافی است 
از حقوق کم میشه چه دو نفر باشید چه چهارنفر همون رقم کم میشه  من خودم حسابدارم

قبلا که دفترچه داشت وقتی شوهرم حذف کرد مبلغ اضافه شد به فیش حقوقی اون تامین اجتماعی که فقط سر پرست کم میشه نه بیمه ما

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
قبلا که دفترچه داشت وقتی شوهرم حذف کرد مبلغ اضافه شد به فیش حقوقی اون تامین اجتماعی که فقط سر پرست ک ...

نمیدونم چی بگم منکه خودم کارمندم و مادرم و پدرم رو تحت تکفل منن هیچ مبلغ اضافی هم کسر نمیشه