2737
2734

کدوم شون خوشبخت ترن ؟

کدوم شون بیشتر طلاق گرفتن ؟

کدوم شون راضی ترن ؟

اطراف من اینایی که از قبل باهم دوست بودن میگن این جور ازدواجا خوب نیست زن و مرد همیشه به هم شک دارن 

اینایی هم که ازدواج سنتی داشتن باز مشکلات دارن

کدومش بهتره به نظرتون ؟ 

اینایی که دوس پسر دارن  ابروشون نمیره ؟

آخه بیشتر مردم دوست پسر داشتن رو بد می دونن

بعدم  میگن پسرا خودشون هر طور که باشن موقع ازدواج شون دنبال دختری میگردن که دوست پسر نداشته 

نظر شما چیه ؟ داستانای دوست پسرای نی نی سایتیارو خوندم دچار تناقض شدم نکنه من دارم اشتباه می کنم به هیچ پسری اجازه نمیدم برای دوستی جلو بیا د🤔

نه_به_تاپیک_قطره_چکونی#  ‍ 

...       

اطرافم همه سنتی بودن

بجز ی دونه ک میگن قبلا دوست بودن

همه ام از بیرون حالشون خوبه

دیگه داخل زندگی هاشونو نمیدونم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالاادیگه سنتی به اون معنای قدیمش نیست فوقش یکی معرفی می کنه یه مدت رفت وامدواشنایی هست بعدازدواج ،توهردوموردش خوب وبدهست 

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

الان دوره ی ما انقدر سختی هست که ازدواج سنتی فکر کنم کمی ستم باشه...شاید بهتره تا حدود متعارفی با هم دوست باشن در یک مدت مشخص ی سال ببینن به درد هم میخورن یا نه..ولی با مدام دوستی مخالفم که هربار به بهانه مختلف قزع رابطه کنن هر روز را یکی باشن

2738

ببین من توکل کردم ب خدا

قطعا با خدا جلو بری خیلی بهتره تا این ک خلافش

الان هم بی نهایت از ازدواجمون راضی ام

قرار نیست هرچی میاد خاستگاری زنش بشی ک میگن ازدواج سنتی خوب نیست... خوبی ها و بدی هاشو نگاه می‌کنی سبک و سنگین میکنی. باهاش حرف میزنی... میشناسید.. بعد اگه پسندیدی جواب مثبت میدی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

خاله ام و دختر اولش دوست بودن

خالم طلاق

دخترش پشیمون از انتخابش

بقیه هم همشون سنتی نبودن ولی دوستم نبودن

من خودم سنتی ام شوهرم کسیه ک از هر ۱۰۰۰ مرد بازم شک دارم ی نفر تا این اندازه باهام تفاهم داشته باشه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
ببین من توکل کردم ب خدا قطعا با خدا جلو بری خیلی بهتره تا این ک خلافش الان هم بی نهایت از ازدوا ...

خیلیا تو این سایت میگن ۹۹ درصد دخترای الان دوست پسر دارن

درحالی ک اون فقط اطرافیان خودش رو میبینه

ما ها هم ک رعایت میکنیم نمی‌تونیم تو اینجا خیلی حرف بزنیم چون برخورد بقیه یکم تمسخر آمیزه...

والا اطرافیان من بدون دوست پسر و حتی خیلی مذهبی هستند و منتظرند تا ی مرد خوب بیاد خاستگاری

و خیلی هاشون ازدواج کردن و خیلی هم راضی آن

من کاملا با ازدواج سنتی موافقم.

میگن ب قصد ازدواج دوست باشید...

خب عزیزم...پسر میاد خاستگاری دختر... بعد اگه پسندیدند ی مدت زیر نظر خانواده ها رفت و آمد کنند تا همدیگه را بهتر بشناسند؟

این مگه همون نیست؟

چرا همه چیزو (با عرض معذرت) غیر اخلاقی جلو ببریم؟

2706