1147
1341
عنوان

بیایید میخام ماشین بخرم

174 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها ماشین هاچ بک کوچولو توقیمت 100تا120چی بخرم؟برلیانس هاچ بک و ساندرو رو دیدم کدوم بهتره بنظرتون؟بجز این دوتا دیگه چی هست راهنمایی کنید

خداجونم میشه منم مادر بشم؟میشه طعمشو بچشم؟اگه بدی لطف کردی اگرم ندی حکمتته من راضیم به رضای خودت فقط بدون خییییلی دوستت دارم🙏

از نظر ظاهری برلیانس☺اما از نظرکارکرد نمیدونم کدوم بهتره

عمه بلقیس به همه چیز کار داشت..به اینکه دختر همسایه تازگی‌ها زیر ابرویش را برداشته، به اینکه زن مطلقه‌ای که طبقه‌ی دوم زندگی می‌کرد بعد از نیمه شب برگشته، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه‌پوشیده...عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه‌ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند. هرکس حرکتی می‌کرد که با عرف و سنت‌های او‌ نمیخواند لبش را می‌گزید و روی گونه‌هایش میزد اما هیچ پاسخ صریحی برای رد آن نداشت..اگر خیلی به چالش میکشیدی‌اش و ثابت می‌کردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده،فامیل‌ها و همسایه‌ها چی فکر می‌کنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری می‌کنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم‌تر است.."عمه بلقیسی" فرهنگ غالب کشور ماست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس‌ها داعیه‌دار فرهنگ وشرافت و نجابت و همه چیزهای اینجوری هستند..عمه بلقیس نباشیم

سلام دوستان روزبخیر

ختم خواستین برای حاجت یا امواتتون درخدمتم

ممنون میشم به اشناودوستاتونم معرفیم کنین

ختم هرجز قران۱۰

چله یس۲۰۰

چله زیارت عاشورا۲۵۰

چله رحمن۲۰۰

رحمن و یس۳۰

ختم انعام۵۰

۱۰۰۰صلوت۱۰۰۰۰

چله واقعه برای رزق۱۵۰

ختم۱۰۰تاتوحید برای حاجت۵۰۰۰

التماس دعا به اطرافیانتون هم بگین که خیلی بدهی دارم شایددلشون سوخت😔😔

ختم پیشنهادی هم قبول میکنم

دعاهاکارهایی که  برای بخت گشایی و بیکاری وبچه دار شدن  هم هست انجام میدم

من همون کاربرmaman11هستم که ختم وچله انجام میدادم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
سلام دوستان روزبخیر ختم خواستین برای حاجت یا امواتتون درخدمتم ممنون میشم به اشناودوستاتونم م ...

اصلا کارت درست نیس تو هر تاپیکی تا میایم مطالبو بخونیم یه تبلیغ گنده میاد وسط تاپیک تاپیکه جداگونه بزن خوب اگه نی نی یار ببینه قطعت میکنه

حرف زدن که بلد نیستی   حرف نزدنم کلا بلدنیستی  خطاب به بعضی کاربرا 
سي تري اومده ديدي ؟

نه چنده

خداجونم میشه منم مادر بشم؟میشه طعمشو بچشم؟اگه بدی لطف کردی اگرم ندی حکمتته من راضیم به رضای خودت فقط بدون خییییلی دوستت دارم🙏
1307
نه چنده

خيلي ماشينه زشتيه خيليييييييييي 

همون برليانس هاچبك عاليه 

اي كاش ميشد سرنوشت خويش را از سرنوشت/اي كاش ميشد اندكي تاريخ رو بهتر نوشت/اي كاش ميشد پشت پازد بر تمام زندگي/داستان عمر خودرا گونه اي ديگر نوشت😔

شوهرم من بین اون دوتا  بیریلیانس رو انتخاب میکنه! ساندرو خیلی محیر العقول نیست از نظر من ولی خب فرانسوی! 

میخوام یه جمله بهت بگم مسیر زندگیت عوض بشه! 😇.                                    .                                                                           .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                  عزیزم از اونور برو. 😁   🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️