2733
2734
عنوان

ببینم تو نی نی سایت پرسپولیسی ها بیشترند یا استقلالی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 144 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ی نگاه ب اسطوره هاتون و هواداراتون بندازین متوجه میشین  جوابشو

خدا رو شکر اسطوره هم تو فوتبال ایران باشه پرسپولیسیه

😊😉

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
2738
من تاریخم خوب نی از امروز بگو 

ب لطف بابا مسعود اومدین صدر دیگه افتخار نداره ...عالم و ادم میدونن  دیگه .....علی دایی پرسپولیسی اسطوره خودتون میگه وزرات ورزش واسه ی تیم فقط تلاش میکنه و جامو بزور میخان بدن ب ی تیم من دیگه حرفی ندارم....بقول طارمی قهرمانی اگع اسون بود اینا زمان خودشون قهرمان میشدن

سلام دوستان . چجوری تاپیکم رو بروز کنم بیاد تو این قسمت. میزنم رو بروز رسانی میگه پست جدید ی درج نشده است

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
بیرانوند علی پور . منشامونم گرفتین .طارمی چشونه 

گفتم اسطوره  منظورم یکی مث میناوند و ناصر محمدخانی و شیث ریاضی و محمد نصرتی و کاویان پوره ...اخه اونا مگه اسطورن بازیکنی ک هنوز نیومده بهش میگین اسطوره ...شگفتااااااااااا

ب لطف بابا مسعود اومدین صدر دیگه افتخار نداره ...عالم و ادم میدونن  دیگه .....علی دایی پرسپولیس ...

طارمی کیه دیگه؟؟؟ مگه معروف و اسطوره شده ما خبر نداریم؟؟ خداییش اینو نگین چی بگین ، پرچم پرسپولیس بالاسسسسس شدیدا 🚩🚩🚩 در شرف محرومیتین ببینم با محرومیت چ‌ میکنین

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
ب لطف بابا مسعود اومدین صدر دیگه افتخار نداره ...عالم و ادم میدونن  دیگه .....علی دایی پرسپولیس ...

اره بابا کلا سالهای اخیر ما لیگ ایران و لیگ آشیا رو کنتارات خریدیم پول دارین شمام بخرین ووووییییییششششششش

2706