2726
عنوان

خارج شدن گاز معده نوزاد؟

6766 بازدید | 12 پست

سلام خانوما دخترم29 روزش شده تا دیشب خیلی گریه نمیکرد اما

از دیشب خیییییلی بی قراری میکنه 

فکر میکنم گاز معده اذیتش میکنه همش به خودش میپیچه و زور میزنه

با اینکه آروغشو میگیرم و خودم اصلا چیز نفاخ نخوردم 

توروخدا اگه کسی راهی داره کمکم گناه داره بچم نمیدونم چکار کنم

عزیزم خودت بعد از هر غذا عرق نعنا ونبات حتما بخور

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  

شاید کولیک داره دمر بگیرش و پشتشو اروم ماساژ بده اروم میشه

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شکمش مخصوصا دور نافش‌ رو با روغن زیتون ماساژ بده بعد ملایم پاهاش رو ببر داخل شکم و به شکمش‌ فشار بده چند بار تکرار کن ببین خارج میشه یانه‌.اگر آروم نشد ببرش حمام تشت خودش رو با آب ولرم پر کن به اندازه ی که شکمش تو اب باشه بعد ماساژ بده(دونفر باشید راحتری یکی نی نی رو میگیره یک هم شکمش رو ماساژ میده ) یا اینکه میتونی کیسه آب گرم رو با آب ولرم بذاری رو شکمش بعدش آروم ماساژ بدی.

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
دو روز پیپی نکرده بود دیروز ظهر پیپی کرد اره گاز معده که خارج میشه راحت میشه

خب همون دیگه بچه تحت فشاره ک قرار نداره

من گاهی با گوش پاک کن آغشته ب روغن زیتون منبو. میشدم داخل مقعدش کنم کمی سخته و باید آروم آروم اینکارو بکنی بمحض ورود گوش پاک کن تموم گازا خارج میشد 

بهترین کار همینه که پاهاشو‌ جمع کنی اروم تو‌شکمش هر چی باد هست همون موقع خارج میشه . پسرمن ااینکارو براش میکنم راحت میشه . و اینکه از یک‌ماگی به بعد قطره colic aid - &. پدی لاکت 

برای نفخ  و‌گوارش نوزادا عالیه ، از وقتی دکتر بهش داد این قطره رو‌میدم‌کلن دیگه اذیت نشد قبلن همش میپیچید به خودش و‌زور میزد ولی ببر دکترش بهش بده . به من گفت قطره کولیک روزی ۴ بار ولی من روزی دو بار دادم ، الانم فقط وقتایی که احساس کنم اذیته میدم

هر روز دو دقیقه بچه رو به حالت دمر روی شکم قرار بده روی زمین و آرم پشتش رو ماساژ بده باد شکمش خالی میشه .حتما وقتی دمر میزاری خودت کنارش باشی چون هنوز گردن نگرفته خطر ناکه