2733
2734
عنوان

ایا ازدواج با پسر پاک ولی بی پول درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3552 بازدید | 53 پست

درست نیست 

کسی که تا سی سالگی حتی یه شغل معمولی  برای خودش دست و پا نکرده و قشنگ میگه بیکارم پس انداز هم ندارم   برنامه ریزی و مسئولیت پذیری نداره .هدف آقا  پسر از این ازدواج مشخصه منطق دختر خانم چیه خدا میدونه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارخوبی کرده چون پسر را می شناسه وپسر دایی اش هست مامانش میشه عمه پسر همه جوره کمکش می کنن پیشرفت می کنن میگید وضع مالی دختره خوبه

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2731
باید ببینیم برای چی نتونسته تا ۲۹ شعلی داشته باشه. اگه من برسم ب اینکه طرف کم عرضه ست یکم تجدیدنظر م ...

یه مدت کار میکرده بعد رفته دانشگاه دیگه کار نکرده الان سال اخره دانشگاشه

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2738

پاک خوبه بی پول هم خیلی مهم نیست ولی باید با عرضه و جربزه باشه فکر ش خلاق باشه و توان ارتباطی بالا داشته باشه حتما تخصص یا مهارتی که بهشبشه اتکا کرد فقط هم سواد و دانشکاه خالی بدرد نمیخوره 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

اینکه پاک و با اخلاقِ ، هنر نیس، باید باشه،

اینکه تا 40 سالگی هیچ کاری نداره و نمیتونه نون در بیاره، از بی عرضه گیشه.

قبض آب و برق و گاز و تلفن با پاکی قابل پرداخت نیس.

تمام.

دلواپسِ فرشته هام...🌠
2706