2737
2739
عنوان

جذاااابترین دختری که دیدین که انگار مهره مار داشت چجوری بود ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 51 پست

یه دختر خییییلی شیک و خوشگل چادری بود یه جا خادم بود و فوق العاده مهربون و خوش رو بود و باجذبه

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست صميمى و هم دوره اى دانشكده ام. يكى از استادها بهش لقب زيباى دانشكده رو داده بود. بعد از كنكور ن ...

وای واقعا ؟؟؟؟ چجوری بود مثلا ؟؟؟

صورتش عالی بود ؟ رفتاراش چجوری بود ؟ قیافش چجوری بود که بهش استادش اونجوری گفت ؟؟

2728

یه دختره بود توی دانشکدمون. چادر عربی سر میکرد، با اینکه از روی چادر تیپش مشخص نبود ولی خیلی خوش تیپ بود😕 یه چروک روی چادرش نبود. کیف و کفشهای فوق العاده شیک میپوشید و صورت ناز و ظریفی داشت...

خیلی از پسرای دانشگاه جذبش میشدن ولی محل نمیذاشت😕

یه دختره بود توی دانشکدمون. چادر عربی سر میکرد، با اینکه از روی چادر تیپش مشخص نبود ولی خیلی خوش تیپ ...

وای من موندم تو اینکه چجوریه که بعضی چادریا با این هیچی از پوششون معلوم نیس ولی باز آدم فک میکنه خیلی خوشتیپن 

من یه دختر دایی دارم اگه مرد بودم میگرفتمش اینو صورتش خیلی نازه چشماش درشتو کشیده رو به بالا یه رنگ خاکستری لجنی یه رنگ خاصیم داره ولی تیرس چشماش صورتش هیچ نقصی نداره قدش خیلی بلنده سینه هاشم پره پره با اینکه کمرش خیلی باریکه و پاهاشم پره سفید سفید تو لباسای مجلسی انگار حوریه ولی مانتو شلوار از زیباییش کم میشه تا حالا ندیدم مانتویی بپوشه که بهش بیاد یا حتی یه تیپ خوب بزنه 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
وای من موندم تو اینکه چجوریه که بعضی چادریا با این هیچی از پوششون معلوم نیس ولی باز آدم فک میکنه خیل ...

خوش چهره هستن حتما عزیزم و تمیز میپوشن و رنگ ستشون هارمونی داره چادر به بعضیا خیلی میاد اینم هست

2738
من یه دختر دایی دارم اگه مرد بودم میگرفتمش اینو صورتش خیلی نازه چشماش درشتو کشیده رو به بالا یه رنگ ...

حکمت خدا چیه بعضیا انقد زیبا میشن . بعضیا هم به خاطره قیافه و هیکلاشون همیشه مردم مسخرشون میکنن 

حکمت خدا چیه بعضیا انقد زیبا میشن . بعضیا هم به خاطره قیافه و هیکلاشون همیشه مردم مسخرشون میکنن ...

شاید اون خوشگلا تو زندگی قبلی ادم بهتری بودن منظورم اینه در جهان دیگه ای که قبل از این جهان توش زندگی کردیم😆

..اینجور مواقع رفتار متین و شخصیت جاذبه اصلی رو داره..بعدش نوع پوشش که باید سنگین باشه جلف نباشه چادر باشه بهتره اما اراسته بی چروک ..تیپ خوشکل..رفتاری با ادب..بجا صحبت کردن نه زیاد نه کم..نه زیاد خجالتی بودن نه پررو بودن..ارایش خیلی کم..قد بلند از ۱۶۵تا۱۶۸..یا ۱۷۰...و اینکه همیشه یک لبخند به لب باشه..و در آخر چشمهای زیبا و نمک چهره ست..که خیلی جذابه..خب مشخصاتمو همه رو گفتم دیگه..🤨

حکمت خدا چیه بعضیا انقد زیبا میشن . بعضیا هم به خاطره قیافه و هیکلاشون همیشه مردم مسخرشون میکنن ...

عزیزدلم حتما حکمتی هست اینجور هم نیست..مهم شخصیته..بعضی بودن بچگی خیلی زشت بودن الان بی عمل انقدر زیبا شدن تازه توجه بهشون از بقیه بیشتره..و بلعکس بعًیا انقدر خوشگل بودن زشت شدن..حالا نگذریم از کلی اتفاق و بیماری که ممکنه اثر بذاره...خدا عادله نمیذاره زشتی یا زیبایی صورت رو سرنوشت ادم اثر بذاره اینو بهش ایمان دارم

2706