2410
2553
عنوان

پلی کیستیک و ناباروری

156 بازدید | 11 پست

سلام دکترم بهم میگه پلی کیستیک هستی 

درصورای که هر ماه علایم تخمک گذاری دارم ماه پیش هم فولیکول بالغ داشتم بدون دارو ولی کیستای ریز داشتم و تخمدان چپم خیلی بزرگ شده بود

شوهرمم وضعیتش نرماله عکس رنگی هم رفتم 

یه بار سقط شش هفته داشتم دیگه باردار نشدم هر ماه پریودم منظمه ولی قبلش خیلی درد دارم

دکتر طب سنتی رفتم نیگه رحمت سرده

دکتر خودم میگه برو ای یو ای ولی یه بار رفتم ننفی شد دلم نمیکشه دیگه برم بنظرتون چیکار کنم خسته شدم

😭 شرایطت مث منه

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

منم داشتم هشت ماه ضد بارداری خوردم تا تخمدان هام تمام پاکسازی شد بعدش بهم لتروزو ل داد با دوفاستون دوماه خوردم گفت قطع کن بعد دوماه بعدش باردار شدم اینم بگم من تهدید به سقط بودم چون ترویید پرکار سمی داشتم بعد بارداری سریع پیش ی دکتر فوق تخصص غدد رفتم در درمان کردم قلبم داشت از کار میافتاد از خدا بخواه من انقد التماس کردم انقد التماس خدارو کردم تا داد التماسشو بکن اونه که فقط میتونه بده همه اینا بهانه اس 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
منم داشتم هشت ماه ضد بارداری خوردم تا تخمدان هام تمام پاکسازی شد بعدش بهم لتروزو ل داد با دوفاستون د ...

انقد التناس کردم حرم امام رضا رفتم این ماه قسمش دادم ولی نشد که نشد درد و مشکلات من زیاده 

2714
داروهای طب سنتی اثر نداشت؟  چون من خودم با داروهای طب سنتی و حجامت و بادکش باردار شدم

چند دوره مصرف کردم ...بادکش نه به صورت مرتب

شما پیش دکتر طب سنتی رفتی؟ میشه بگی چیا استفاده کردی؟

چند دوره مصرف کردم ...بادکش نه به صورت مرتب شما پیش دکتر طب سنتی رفتی؟ میشه بگی چیا استفاده کردی؟

داروهام یادم نیست..من یادمه 10 خرداد رفته بودم

27 خرداد پریود شدم

بعدش داروی تحریک تخمدان و بادکش و اینا.. بعدشم فهمیدم باردارم( البته سال 95) قبلش هم یه بار بار بدون اینکه پریود شم باردار شدم ..چون حالم خوب بود و استرس نداشتم..ولی به خاطر نارسایی دهانه رحم سقط شد..

الآنم چون به بارداری فکر نمیکردم و استرس نداشتم بازم ناخواسته باردار شدم...هرچی استرس داشته باشی بدتره

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
کسی شذایط منو داشته دکترم میگه اخه تو مشکلت حاد نیست نمیدونم چرا نمیشی کلافه ام خدااااا

منم تقریبا همین مشکلو داشتم ولی از انتظار خسته شدم و رفتم سراغ آی وی اف، پروسه ی سختی نداره، بهتر از انتظار کشیدنه بنظرم

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!