2737
2734
عنوان

دلم پره خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 3218 بازدید | 178 پست
عزیزم خیلی برات ناراحت شدم واقعا درکت میکنم سخترین تنبیه اینکه پاره تنت مریض باشه.خداقسمت هیچ کس نکن ...

ممنون عزیزم،اینقدسخت میگذره بهم تنهاتویه شهرکه هیچکسوندارم همشم بخاطرگرما توخونه پسرمم جلوچشمم هم اونودیوونه کردم هم خودمو

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘
فدات شم میارم حتماوانشالاکه چیزیش نبود همیشه توزندگیم دعات میکنم ،دستتومیبوسم ازدور،شماهم دعاکن براپ ...

انشالله خدا به دلت آرامش میده عزیزم

اومدی یه سر شاهچراغ هم برو روحیتو عوض میکنه گلم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا.باورت میشه دکتره همش۵دقیقه پسرمنودید بعدم همش ساعتشونگاه میکردکه دیرم شده،من چون شوکه شدم بهش ...

بخدا توکل کن عزیزم هر حرفی دکتر میزنه که قطعی نیست الانم بجها از بس غذای هرمونی و شیمیایی میخورن  یا مادرا تو بارداری همش تو استرس و فشارن که بچه اروم قرار نداره همشون مثل همن بچها .من هر وقت برام مشکل پیش بیاد بانو حضرت فاطمه رو ول نمیکنم اینقد التماسش میکنم و بش توسل میکنم تا حاجتمو بده

2728
دقیقا.باورت میشه دکتره همش۵دقیقه پسرمنودید بعدم همش ساعتشونگاه میکردکه دیرم شده،من چون شوکه شدم بهش ...

ایش همونجا جوابشو میدادی، من بودم میگفتم شما مشکل داری که بیمار نشسته و هی به ساعتت نگاه میکنی، اوتیسم شما داری پسر من سالمه

ممنون عزیزم،اینقدسخت میگذره بهم تنهاتویه شهرکه هیچکسوندارم همشم بخاطرگرما توخونه پسرمم جلوچشمم هم او ...

از ته دلم برات دعا کردم خداهیچ مادریو دلشکسته نکنه.

انشالله زود به مراد دلت برسی که همون سلامتی بچت باشه.

شوهرم حرف زدنش مثل پسرم بوده مشهوربوده توفامیل که درست حرف نمیزده.میگن پسرم خیلی بهترازاونه تواین سن

من تجربه ای ندارم ولی وقتی میگی باباشم اینجوری بوده به احتمال خیلی زیاد ارثیه

دکترها حرف اشتباه زیاد میزنن.یه بار یکیشون به من گفت احتمالا سرطان داری یکی دیگش گفت تو مسیر سرطان هستی

پیش یه دکتر خوب که رفتم بهش گفتم خندش گرفت

اگه قرار باشه آدم با هر چیزی اینقدر به هم بریزه که نمیشه زندگی کرد.

وظیفه شما به عنوان یه مادر اینه که قوی و محکم همیشه کنار پسرت باشی و اونم محکم بار بیاری

برای بچت هم خوب نیست استرست رو ببینه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
انشالله خدا به دلت آرامش میده عزیزم اومدی یه سر شاهچراغ هم برو روحیتو عوض میکنه گلم

گلم اخلاقش چطوره بابچه؟آخه رفتم سرچ کردم بعضیانوشته بودن بداخلاقه من خیلی بی زبونم واسه این میگم

2738
از ته دلم برات دعا کردم خداهیچ مادریو دلشکسته نکنه. انشالله زود به مراد دلت برسی که همون سلامتی بچت ...

ممنون عزیزدلم ،

انشالا فداتشم

ممنون عزیزدلم ، انشالا فداتشم

خدانکنه عزیزم.فقط از لحاظ روحی خودتو قوی کن .بچه الان توسن رشته ناراحتیت روبچه وروحیش تاثیر میزاره سعی کن محیط خونتو شاد نگه داری.میدونم همه این نگرانیهات بی مورده اما چه کنیم دیگه مادری

خدا مهربان نه به صفت خود مهربان و بند هاشو خیلی دوست داره و همیشه اونارو با چیزی امتحان میکنه که خیلی براشون مهم یا به قول شما دارایی شونه همه نعمتهای که این دنیا به ما بخشیده میشه یا ازش محروم هستیم فقط و فقط شرایط و امکاناتی هستند برای امتحان شدن و رشد و تکامل ورسیدن به عقل کامل اگر بخواهیم این همه به یک بنده مثل خودت توجه کنی و بخاطرش از خدا نا امید بشی بذار خیلی راحت بهت بگم هم آینه و آخرت فرزندت که فقط امانت دست شماست رو نابود کردی و بدون آگاهی شرک به خدا و کفر نعمت

شاید از حرفهای من عصبانی بشی اشکال نداره چون حقیقت در تلخی کلامه

خواسته شما از خدا باید هم دلی هم زبونی تغییر کنه 

خدایا شکر میکنم که به من اجازه چشم باز کردن بخشیدی نعمت عبادت و ستایش بخشیدی به من نعمت سلامتی جسم و روح بخشیدی خدایا من خطای بزرگی انجام دادم و آن هم نا امیدی از مهربانی توست  من را ببخش ودرود بفرست بر محمد ص و خاندان پاکش خدایا به خواست و اراده تو من مادر شدم و از نعمت بزرگ و عالی مادری و مهر مادری سرشار از لذت و شادی شدم طفلم میوه زندگیم نعمتیست بزرگ برای رشد وکمال من  خدایا از تو میخواهم حافظ سلامت روح و جسمش باشی که من ناتوان تر از آن هستم که برای رزق خود تغییری ایجاد کنم خدایا به بزرگی وعظمت و شکوه و فضل و کرم و مهربانی وبخشش و شفای تو ایمان کامل دارم و میدانم برگی بر زمین نمی افتد جز به اراده تو

الهی یا حمید بحق احمد یا عالی به حق علی یا فاطر به حق فاطمه یا احسان بحق حسن یا محسن به حق حسین 

شفای پسرم رو بهش ببخش 

لطفا به این لینک سربزنید لینک 
انشالله خدا به دلت آرامش میده عزیزم اومدی یه سر شاهچراغ هم برو روحیتو عوض میکنه گلم

واینکنه چقدطول میکشه تاجواب آزمایشهاروبدن

ببخشیداذیتت کردم

خدا مهربان نه به صفت خود مهربان و بند هاشو خیلی دوست داره و همیشه اونارو با چیزی امتحان میکنه که خیل ...

ممنونم.خیلی ممنون.

چقدرگریه کردم بامتنتون.ولی آدم یوقتاخودخواه میشه،مخصوصادرموردبچش،

منم خیلی صداش میزنم میگم خدایافقط خودت کمکم کن.شایدمن بنده گناه کارتوام ،بنده ناشکر.خدایاگناه های منوپای بچم ننویس،

حاظرم هرجوری خودموامتحان کنی ولی ازطریق بچم نه،خیلی سخته برام

من طی دوسال گذشته تاالان خیلی سختی کشیدم ازورشکست شدن شوهرم بادرامدخوب .تاتهمتهایی که بهم زده شد،وبی احترامیهای بهم ولی صبرکردم درسته کم اوردم خبلی جاهاش ولی بازم گفتم میگذره،ولی انگاراین روزانمیگذره برام

من بنده خولی نیستم خودم میدونم،خیلی کوتاهی کردم،ولی خدابایبارزندگی میکنیم پسرم‌هیچ مشکلی نداشته باشه،

سلام بچه ها ی سوال اگ بچه آیی اوتیسم داشته باشه مگ تو سونو آن تی تشخیص داده نمیشه یا یهویی میاد سراغ ...

نه توبارداری وباهیچ آزمایشی تشخیص داده نمیشه چون بیماری نیست یه اختلاله

2706