2733
2734
عنوان

دلم پره خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 3218 بازدید | 178 پست
ببین مادر نگران دختر من اولین دندونش چهارده ماهگی در اومدتا ۴سالگی هنوز داشت دندون در می اورد اینقدر ...

وای خدامیشه واقعا؟

انشالاخدااززبونت بشنوه.میرم اینایی که بچشون اوتیسمه میخونم علایمشویوقتایی یه چیزایی نوشتن مثلامیگن بچه وسایلوبذاره دهنش مثل پتویادستشو اینانشونشه وبچه من اوتیسمه یاآب بازی کردن یاهزارکوفت دیکه

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘

در کل پسرها دیرتر صحبت میکنن همش ژنتیکیه ...من بچه ۴ساله دیدم یک کلمه حرف نمیزد بعدش حرف زد چون ژن خانوادگیشون این طور بود...برادر خودم که جزو نوابغ و شاعر و نویسنده است پدر مادرم چون حرف نمیزد بردنش دکتر لال نباشه ....ولی دخترا تو  سه سالگی بیشتر از پسرها حرف میزنن.اونم بخاطر تکامل یافتن مغز پسره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاله منم گفتن واااای دخترت مثل اوتیسمیاست دکترا باشوهرش یه مدت کارشون گریه بود پدرشون دراومد آخرش ...

آزمایش خون گرفتن؟

اتفاقا میگن بچه هایی ک زیاد غریبگی نمیکنن و با همه راحتن بیشتر مشکوک ب اوتیسمن.

دخترعموی من اطلاعاتش تو این زمینه ها خیلی زیاده

عید رفته بودیم اونجا صحبت این بود ک بچه های من با هرکس سریع صمیمی نمیشن و بغلشون نمیرن دخترعموم گفت این علامت اینه ک بچه ها اوتیسم ندارن.

پسرم چهارسالش میشه و دخترم یک سال.

بعد اینکه پسرم خیلی کلمه ها رو جابجا میگه

ب عقب میگه عبق به مبل میگه ملب 

یعنی خیلی کلمه ها رو حروفشونو جابجا تلفظ میکنه.

اینا هیچ ربطی هم ب اوتیسم نداره.

دکتری ک رفتی احتمالا ی مقاله راجع اوتیسم خونده فقط!!!

بعد اینکه تا جایی ک من میدونم بچه هایی ک اوتیسم دارن ب چیزیایی ک میچرخن علاقه دارن (مثل ماشین لباسشویی و پنکه)نه اینکه خودشون بچرخن

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2731
دکترخوبیه؟شکاپسرتونو بردین اینجا؟  چه علایمی داشت؟

من دهها دکتر بردم پسرمو پس مطمعن باش وقتی میگم خوبه یعنی عالیه 

من هم پسرموبردم پیشش هم خودم بخاطر حالی مثل حال الان شما که داشتم 

چندین تست و آزمایش ونوار مغز از بچه میگیرن پس خیالت راحت باشه تشخیصش هر چی شد دیگه صد درصده و حتی اوتیسم که فکر نکنم باشه

اگه بیش فعال هم باشه همونجا با جلسات مشاوره و دارو درمانش میکنن

البته من فکر میکنم پسر شما اختلال رفتاری داره

آزمایش خون گرفتن؟

نمیدونم چ آزمایشی گرفتن اما حال کل خاندان بد بود خاله من کارمنده اون مدت سرکار نمیرفت میگفت میخوام‌بشینم نگاش کنم بعد یه ماه سالم بود اونم‌گفت جوی شدم‌ سرکارمو‌میرم سرکارشو رفت🤣🤣🤣🤣🤣🤣

توروخدا خودتو اون بچه رو اذیت نکن.بچه سه ساله که نباید بشینه مثل ادم بزرگا حرف بزنه و سخنرانی کنه بر ...

چی بکم میرم میخونم علایموهرکدوم یچیزی نوشته حتی میگن علاقه به آب بازی یایه‌چیزایی که آدم شک میکنه 

وای خدامیشه واقعا؟ انشالاخدااززبونت بشنوه.میرم اینایی که بچشون اوتیسمه میخونم علایمشویوقتایی یه چیز ...

جون عزیزت کوتاه بیا همه بچه ها همه چی رو می کنن تو دهنشون من هنوز وقتی میرم بیرون تو کیفم دستمال مرطوب دارم چون دختر هشت سالم همیشه دستش به سمت دهنشه واسه همین مجبورم تند تند دستشو پاک کنم با این چیزایی که  گفتم الان باید بچم اوتیسمی باشه🤔

2738
اتفاقا میگن بچه هایی ک زیاد غریبگی نمیکنن و با همه راحتن بیشتر مشکوک ب اوتیسمن. دخترعموی من اطلاعات ...

نه پسرم لباسشویی که روشن بشه یه لحظه میره پیشش ومیاداینطورنیست که مدام نگاکنه پنکه روهم همینطور

من دهها دکتر بردم پسرمو پس مطمعن باش وقتی میگم خوبه یعنی عالیه  من هم پسرموبردم پیشش هم خودم ب ...

زودنوبت میده؟شماره ای ندارین ازش؟

تو یه بچه پیدا کن اب بازی دوست نداشته باشه

اتفاقا میخواستم همینو بگم

والا من خودمم هنوز ک هنوزه عاشق آب بازیم 

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
نه پسرم لباسشویی که روشن بشه یه لحظه میره پیشش ومیاداینطورنیست که مدام نگاکنه پنکه روهم همینطور

این یکی از نشونه های مهم اوتیسمیاست ک ب جیزای دوار علاقه دارن.

مس خیالت راحت باشه نیست نیست نیست

2706