2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا واجب نیست.منم پسرمو نفرستادم پیش دبستانی.ولی خودم تو خونه باهاش کار کرده بودم جوریکه دوسال و نیمش بود کتاب داستان میخوند.تاقبل پنج سالم هم نماز رو کامل بلد بود هم کلی شعر و سوره های قرآنی.اگه پیش دبستانی میفرستادم یکی صدم ایناروهم یادش نمیدادن.یادش بخیر کل فامیل خودم و شوهرم تعجب کرده بودن که تو اون سن میتونه کتاب قصه بخونه.

2731
ینی شماها خودتون هیچکدوم نمیتونین تو خونه ب بچه‌هاتون چهارتا شعر و نقاشی یاد بدین و با حروف الفبا و ...

اگه پیش دبستانی خوب بفرستنش ،مهارت حل مسیله ،مهارت دوست یابی و.. رو پیدا میکنن ،وابستگی کمتر میشه ،،قوانین رو می آموزند ،،دستورزی میکنند ،،و اتفاقا پیش دبستانی خوب جایی که اصلا نره سراغ حروف الفبا و ریا ضی کلاس اول ،،،،اگه پیش دبستانی نمیفرستین ،،،حتما بچه رو با همسالانش در تماس قرار بدید

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊
2738

برای اینکه قبل از تولد نی نی بره مهد یا بعد تولد با مشاور صحبت کن ،،فکر میکنم ،اگه بعد تولد نی نی بذاریش مهد ،،تو رو حیه اش تاثیر منفی داره ،،،به نظر من از الان بفرستش

چه فرقی داره؟ مثلا  خمیر بازی و رنگا میزی و شعر و بازی فرق کرده

عزیزم من قضاوت نمیکنم کسی رو ولی حتما اطلاعات کافی ندارید یا کسی نزدیکتون نبوده ببینید ، 

پیش دبستانی سرفصل آموزش دارند برای ۸ ماه سال ، حتی آموزش مهارتهای اخلاقی

دختر من رفته واقعا میدونم کلی باهاش کار کردند و بسیار هم راضی بودم 

[QUOTE=97656765]اول اینکه برای رفتن یا نرفتنش، حتما بره نهایتا همون یک ماه که میگی نمیشه نمیبریش دوم اینکه بشدت لاز ...[/QUOTEممنون ازراهنماییات😊

شوهرم چون خودش نرفته،مستقیم رفته کلاس اول، بخاطراون فک میکنه یه چیزاضافه اس وجدیدامدشده

بخاطراون یکم غرزد

وگرنه مشکلی باهزینش نداریم

عزیزم منظورم پیش دبستانیه مهدفرق میکنه

بله ،،،اما حضور فرزند دوم و بلافاصله گذاشتن بچه پیش دبستانی درست نیست ،،،به همین خاطر میگم قبل از تولد دومی ،،فرزند اول رو به نبودد در خانه عادت بدید

بله ،،،اما حضور فرزند دوم و بلافاصله گذاشتن بچه پیش دبستانی درست نیست ،،،به همین خاطر میگم قبل از تو ...

کلاس ورزش گذاشتمش،یه ساله میره

ولی مهددوست ندارم بره،یه مدت کمی گذاشتم ولی خوشم نیومد

2706