2726
عنوان

به نظر شما حق با خانومه هست یا شوهره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 61 پست
❤️❤️❤️❤️❤️❤️😞😞😞😞

😊😊😊😊 دعوا که نداریم عزیزم اگر سوءتفاهمی بشه باید عذرخواهی کرد،ولی من اصلا توهینی نکردم و در کل خواستم بگم بهتره وقت و انرژیت رو صرف زندگی خودت کنی با دونستن ناراحت شدی اگر نمیدونستی راحتتر بودی چون واقعا تو این مواقعه کاری از دست کسی برنمیاد جز خود اون دو نفر 

😊😊😊😊 دعوا که نداریم عزیزم اگر سوءتفاهمی بشه باید عذرخواهی کرد،ولی من اصلا توهینی نکردم و در کل خ ...

باز شما ادامه میدی بلهههه دعوا نداریم. حالا من همینطوری تاپیک زدم این همه تاپیک چرت و پرت میزنن امشب سوسک اومده تو اتاقم منم موضوع اینا فکرمو مشغول کرده بود یکم تاپیک زدم در موردش و فضولی هم واژه زشتی هست. بهتر میشد حرف زد بالاخره شما داری تو جمع با من میحرفی. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما فضولی رو توهین میدونیم میتونستی بگی دخالت. بعدم جلو بقیه آدم تحقیر میشه بد بحرفی.   هر چن ...

حرکت شما خب دخالت یا کنجکاووی نمیشه خب حالا گذشته از این من توهینی نکردم ولی اگر شما دچار سوء تفاهم شدی عذر میخوام واقعا نمیخوام بخاطره حرفم ناراحت بشی جانم منظوری ندارم 

چه گیری داد طرف😑😑😑

بیخیال استارتر خودتو ناراحت نکن

اونا از هم متنفر شدن و همون بهتر که جدا شن.. اینجوری به آرامش میرسن.. اینجوری فکر کنی ناراحتیت کمتر میشه عزیزم❤

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728
چه گیری داد طرف😑😑😑 بیخیال استارتر خودتو ناراحت نکن اونا از هم متنفر شدن و همون بهتر که جدا شن.. ...

کی گیر داد؟ 

چه گیری داد طرف😑😑😑 بیخیال استارتر خودتو ناراحت نکن اونا از هم متنفر شدن و همون بهتر که جدا شن.. ...

مرسی از حرفت عزیزم طلاق ها یکم اعصابمو خورد میکنه. از بس هم زیاد شده. هر سال تو فامیلمون چند نفرو می‌فهمیم 

خب نیتم خیر بود.از قصد بد نبود که 

یادمه تایپیک زده بودی واسشون

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
بلهههههه

کار خوبی  بعصی وقتها  دونفر منتظر پادر میونی یه نفرن که غرور خودشونم شکسته نشه ...  ثوابم کردی از نظر من   منتها خودشون نخواستن که برگردن بهم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706