2733
2734
عنوان

دوستان به نظرتون کار درستی کردم؟

253 بازدید | 17 پست

دیدم یکی از فامیلامون داره از خانومش جدا میشه تو اینستا هم خیلی مشخص بود چون تمام عکسهای دو نفرشونو پاک کرده بودن و پست درباره تنهایی میذاشتن از خانومش جویا شدم ولی دلایل خانومش اصلا واسه طلاق مناسب نبود. 

انگار که دنبال بهانه بود چون میگفت من فقط میخوام از این خانواده خلاص بشم خواهرشوهرم خیانت کرده طلاق گرفته خانواده خوبی نیستن شوهرم کلا واسم سه تا مانتو خریده. 

تو دوران عقد هم هستن بعد به شوهرش پیام دادم که باهاش حرف بزنم بره دنبال زنش گفت نه و ما دیگه تصمیممونو گرفتیم زنم همش پشت پدر مادرشه یه بار پشت من نبوده کلی خرجش کردم و فایده نداره.

چون خودم تو عقد خیلی مشکل داشتم خواستم راصیشون کنم جدا نشن اما بی فایده بود شوهره میگفت زنم طلاق می خواد منم میدمش 

و حس کردم اصلا نباید دخالت میکردم

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه به نظرم کارت بد نبوده ، میخواستی اشتیشون بدی نیتت خیر بوده ، انشاءالله که اونا حمل بر دخالت نکنن

آخه واقعا ناراحت شدم براشون. به نظر شما کدوم بیشتر حق داره؟ 

آخه واقعا ناراحت شدم براشون. به نظر شما کدوم بیشتر حق داره؟ 

اره واقعا ناراحتی داره 😔😔😔😭

اقاهه اگه واقعا خیانت کرده باشع که خیلی کارش اشتباه بوده ولی درکل خانومه مقصر تره که سر این چیزای ساده داره زندگیشو نابود میکنه 

😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2738

انشالله كه اونا آدم بشن و سر راه بيان تا شمام از كردت خوشال باشي

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
اره واقعا ناراحتی داره 😔😔😔😭 اقاهه اگه واقعا خیانت کرده باشع که خیلی کارش اشتباه بوده ولی درکل خ ...

نه خیانت نکرده اقاهه. 

انشالله كه اونا آدم بشن و سر راه بيان تا شمام از كردت خوشال باشي

جفتشون میگن طلاق. 

والا انگار راست می‌گفت خانومش خیلی پشت مامان باباشه رو حرف مامان باباش حرف نمیزنه. و پشت شوهرش نیست. 

خانومه هم به من گفت خانواده شوهرم بی فرهنگن و من چطوری یه عمر به این تکیه کنم‌ و از این حرفا. 

یعنی خانومه دروغ گفته ؟😱 با این حساب فک کنم خانومه مقصره 🤔🤔🤔

من که نگفتم خانومه گفته شوهرم خیانت کرده. اینو گفتم؟ 

یعنی خانومه دروغ گفته ؟😱 با این حساب فک کنم خانومه مقصره 🤔🤔🤔

آهان عزیزم الان خوندم متوجه شدم نه خانومش گفت خواهرشوهر طلاق گرفته و خیانت کرده. می‌گفت اینا خانواده خوبی نیستن که خواهرش اینطور کرده. 

2706