2737
2734
عنوان

چ کنم تکون بخوره انومالی

593 بازدید | 24 پست

خانوما من پسفردا انومالی دارم . بچه تنبلم مامان قربونش بره تو انومالی اصلا تکون نخوردناگفته نماند هیچی از شب قبلش نخورده بودم دکتر گف خوابه یه تکون هم نخورد . برا انومالی میخوام تکون بخوره موقعی باشوهرم میبینیمش چیکارکنم؟

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیز شیرین بخور

مثلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2731

من ساقه طلایی خورده بودم سه تا دونه  . بعضی ها ابمیوه میخورن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

اب طالبی و شربت خاکشیر و باقلوا من همرو تو نوبت سونو خورد تا رفتم همچین بلرزون میزد مامان دورش بگرده😁😀

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
اب طالبی و شربت خاکشیر و باقلوا من همرو تو نوبت سونو خورد تا رفتم همچین بلرزون میزد مامان دورش بگرده ...

خخخخ دعاکن برامنم خودی نشون بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اب طالبی و شربت خاکشیر و باقلوا من همرو تو نوبت سونو خورد تا رفتم همچین بلرزون میزد مامان دورش بگرده ...

الان نون پنیر خوردم حس کردم تکون خورد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان نون پنیر خوردم حس کردم تکون خورد 

من از الان دارم حس میکنم بیست هفته و ۴ روزمه 

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
خخخخ دعاکن برامنم خودی نشون بده

اب میوه شیرین بخور 

من هم ابمیوه خورده بودم و هم شکلات همچین بالا پایین می‌پرید

بیست دقیقه قبل سنو بخور اینارو

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
من از الان دارم حس میکنم بیست هفته و ۴ روزمه 

جفتت چی بود؟من تو ۱۷ هفته ام . موول وول خودن بود یه چی تودلم شایدم توهم بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اب میوه شیرین بخور  من هم ابمیوه خورده بودم و هم شکلات همچین بالا پایین می‌پرید بیست دقیقه قب ...

اب پرتغال خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اب پرتغال خوبه

نه شیرین مثلا اب اناناس

اب سیب موز

بستنی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706