2737
2734
عنوان

امان..امان

221 بازدید | 19 پست

سلام .بچه ها من و همسرم نامزدیم.ی ماه دیگه عروسیمونه.مردخوبیه.ولی ی دوستی داره ک اصلا ازش خوشم نمیاد.چشاش هیزه.چندباری ک یواشکی اینستای شوهرمو نگاکردم دیدم همش براشوهرم عکسای زنای لخت رو میفرسته.یکبارشو شوهرم براش نوشته بود ک فلانی ازین عکسا نفرس .

کاربر قدیمی هستم.اینکه چرا کاربریم پوکید هنوز مشخص نیست  

همش بشوهرم زنگ میزنه بیا بریم بیرون.همسرمم ی اخلاق بدی داره ک اگ بهش بگم بااین ادم قطع رابطه کن بهش برمیخوره و لج میکنه.تماسای گوشیشو ک نگامیکنم طی روز چندباربهش زنگ زده و طولانی حرف زدن درصورتی ک اگ من همون موقع زنگ بزنم شوهرم میگه کاردارم و کمتراز ۳۰ثانیه حرف میزنه باهام.

خیلی وقتا شده من خونه مادرشوهرم بودم دوستش بهش زنگ زده گفته بیا بریم بیرون.ازهمسرم پرسیدم کی بود؟ گفته کارواجبیه برم زود میام.بعدک گوشیشو نگا کردم دیدم همون بوده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا حس خوبی نسبت ب این ادم ندارم.هم مجرده هم بیکار.

توروخدا ی راهکاربدید ک پاشو اززندگیم کوتاه کنم.نمیخوام براشوهرم عکسای بد بفرسته یا هردیقه زنگ و پیام بده

همسرم خیلی لجبازه.میترسم بهش بگم بدتر لجبازی کنه

2731
خیلی وقتا شده من خونه مادرشوهرم بودم دوستش بهش زنگ زده گفته بیا بریم بیرون.ازهمسرم پرسیدم کی بود؟ گف ...

بهش بگو به من چشم بد داره بد نگام ميکنه تا غيرتي شه 

درسته کينه خوب نيست،اما زشته يه بديايی بی جواب بمونه  
بهش بگو به من چشم بد داره بد نگام ميکنه تا غيرتي شه 

اخه بامن زیاد درارتباط نیست.من فقط ی بار اونم اتفاقی باهاش روبرو شدم.اینجوری بگم میگه ارتباط خانوادگی ک نداریم بخواد بتو بدنگاکنه

غیرتیش کن 

بگو خیلی چشمش هیزه بده نگاه میکنه بهم...... از این جوووور حرفاااا 

ولی اگه واقعااا حس خوبی بهش نداری بنظرم خیلی منطقی بگو که خوشت نمیاد با این پسره هیز شوهرت رفت امد کنه 

2738
اخه بامن زیاد درارتباط نیست.من فقط ی بار اونم اتفاقی باهاش روبرو شدم.اینجوری بگم میگه ارتباط خانوادگ ...

خب بايد ازش بدش بياد و باهاش دوستانه و با زبون خوش صحبت کن بگو بعد ازدواج بايد هردومون رابطه هامونو با دوستامون کنترل کنيم تا برامون مشکل پيش.نياد

درسته کينه خوب نيست،اما زشته يه بديايی بی جواب بمونه  
غیرتیش کن  بگو خیلی چشمش هیزه بده نگاه میکنه بهم...... از این جوووور حرفاااا  ولی اگه وا ...

میترسم بگم لج کنه یا ارتباطشو باهاش یواشکی و مخفیانه کنه.

شوهرت مثل شوهر من وقتی بگی یهکارو نکن بدتر لج میکنه پس باید مواظب باشی با زبونی که فک میکنی نرم میشه صحبت کنی باهاش چون خودت که بیشتر میشناسیش بگو عزیزم اون اگه نامزد داشت بخاطر تو نامزدشو ول میکرد بره من دلم نمیخواد با اینجور ادما دم خور باشی چون در شأن تو نیست

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈

راهکار زیاده و موثر ولی غیر انسانی

بهترین راه اینه صبر کنی

ببخشید استارتر اهل خلاف دودی نیستن؟

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

شاید آتویی از شوهرت داره  و شوهرت از ترس همراهیش میکنه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2706