2726
عنوان

خانوما تروخدا بیاید دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من خوابه قهريم باهم

اهان من که از حالت تهوو دردو اینا خوابم نبرد اومدم سرچ علایم بارداریو سرچ زدم اومد نی نی سایت دیگه نتونستم دل بکنم😅😅

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2728
ببینم چی بود

ی رمان    عروس استاد  برا یکی از دوستان خاستم بفرستم  چند قسمتشو   اشتباهی دستم خورد رفت    اون تو      بعذ این توش بعضی جاهاش خیلی بازه بدون سانسوره. یعنی   برا اوناهم پاک شده حتما؟! 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
اره.پاک شده..تو گروه و کانال تیک نمیخواد.ـفقط،برا مخاطبین ک پاک میکنی تیک میزنه ک میخوای پاک کنی یا ...

خدا خیرت بده عزیزم 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
 اخه تیک  نداره اصلا  فقط   میزنه میخاید  حذف کنید؟!!کاناله اخه منم ا ...

حذف میشه خیالتون راحت ،خب یکی که نزدیک باشه تو کانال نیست که بهش بگید نگاه کنه ببینه حذف شده یانه

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
یکی و که اطرافت هست تل داره رو عضو کانال کن اگه پاک نشده باشه معلوم میشه 

ب یکی از دوستان گفتم  رفت دیگ گف نیستش  انقدر ی ذفعه شوک بهم وارد شد    مردم

فک نکنم عشقم

فدات عزیزم  ابن بنده خدا هم دید گف نیست. خداروشکر

حذف میشه خیالتون راحت ،خب یکی که نزدیک باشه تو کانال نیست که بهش بگید نگاه کنه ببینه حذف شده یانه

اره عزیزم  رف دید     پاک شده خداروشکر

2706