2737
2734
عنوان

ب نظرتون چ برخوردی بکنم

173 بازدید | 18 پست

در همسایگی مایه خانومی هست ک دوتابچه کوچیک داره‌.من زیادهمسایه هامونونمیشناسموپیگیرشون نمیشن چون بیشتر اوقات خونه نیستم فقط درحدسلام علیکه.چندوقت پیش همسرم بهم گف فلانی خانوم درستی نیس وبایکی درارتباطه

منظورش همون همسایمون بودک گفتم.

خب چون صب تاشب خونه نیستیم ونمیبینیمشون تعجب کردم و پرسیدم توازکجامیدونی پیگیرهمسایه هاشدی

احساس بدی پیدا کردم..گف بیرون بودم اونجا این خانومودیدم.

گذشت تا اینکه امشب همسرم گف صب ک داشتم میرفتم سرکاربازاین زنرودیدم بایکی دیگ از همسایه هاسواریه ماشین پسرجوون شدن ورفتن

ب شدت اعصابم خورد شد ک شوهرمن پیگیرزنای خراب کوچه شده.درصورتی ک من نمیشناسمشون اون امارشونوداره

اعصابم خوردشدنمیدونم شایدم من حساسم

حالا نمی دونن چ برخوردی بکنم ک تموم کنه این کاراشو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حساس نشو خب اتفاقي ميبينش پيگير نيست اگه چيزي بود ک به تو نميگفت کلا مردا حواسشون به همه چي هست شوهر منم اگه چيزي باشه اينجوري بهم ميگه

درسته کينه خوب نيست،اما زشته يه بديايی بی جواب بمونه  
2731

حساسیت نشون نده ولی خب یجوری رفتار کن ک بیخیال شه...مثلا بگو مهم نیست ب ما چ...بگو یموقع زیادی نگاه اینا میکنی واسه ماام داستان درست میکنن راجبت فکر بد میکنن ولشون کن

2738
حساسیت نشون نده ولی خب یجوری رفتار کن ک بیخیال شه...مثلا بگو مهم نیست ب ما چ...بگو یموقع زیادی نگاه ...

دقیقا منم ازاین میترسم نگاه کنه یه حرفی ام پشت مادربیارن

والا😒

متنفرم از اینکه کسی سرش تو کار بقیه باشه یعنی چی اخه

انقد تو زندگیای خودمون چاله چوله هست موندم چطور خیلیا به زندگی بقیه هم فکر میکنن

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
دقیقا منم ازاین میترسم نگاه کنه یه حرفی ام پشت مادربیارن

دختر همسایه ما مثلا شبا ساعت ۲،۳ یا صبح تنها با ماشین میاد با تیپ بد و اهنگ زیاد و اینا چندبار دیدیمش هی شوهرم گفت فلانی خوبه نمیترسه فلان ساعت میاد بعد از یکی دوبار گفتم ب ما چ اخه زیادم پیگیر یکی بشیم فکرمیکنن چخبره خانواده ی درست حسابیم ندارن لاتن یهو یچیزی میگن شر میشه....این مدلی کلا پشیمونش کردم

2706