2737
2734
عنوان

چه کار کنم همیشه بو خوب بدم

1298 بازدید | 95 پست

بعضی وقتا عرقم بو میده

بعضی وقتا هم لباس زیرم بو میگیره

روزی سه بار لباس زیرمو عوض میکنم یه کم بو حس کنم

حموم هم مرتب میرم

الان دو روز هم هست دارم پماد واژینال استفاه میکنم نکنه یه وقت عفونت باشه

کلا چه کار میشه کرد که همیشه و در هر شرایطی با بچه ی کوچیک آراسته بود؟؟؟

واسه عرق مام بزن از حمام میای.. 24ساعتی و 48ساعتیش هست..

بعد دسشویی خودتو با دستمال خشک کن دگ بو نمیگیری.. سعی کن قبل از مواقع حساس هم ژل شستشو استفاده کنی.. ک بوی خیلی خوبی بدی..

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
واسه عرق مام بزن از حمام میای.. 24ساعتی و 48ساعتیش هست.. بعد دسشویی خودتو با دستمال خشک کن دگ بو نم ...

چطوری عزیزم؟؟

ژل شستشو ضرر نداره؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعد حموم ب زیر بغلت پماد زینک اکساید بچه( فیروز)بزن.عرقت دیگه بو نده

یابا ایت زینک اکساید شنیده باعث غده میشع

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

دوش اب خنک بادی اسپلش رکسونا ژل شستشو خودتو با دستمال خشک کنی حتما و لباس زیرت خیس نشه

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
چطوری عزیزم؟؟ ژل شستشو ضرر نداره؟

فدات❤

خوبم عشقم ب خوبیت..  شما خوبی؟

ن عزیزم پ هاشش با پ هاش اون قسمت میخوره و از صابون بهتره..

ولی خب هرروز نیاز نیست چون ممکنه خیلیم اونجارو بشوری خشک بشه.. ی شب درمیون یا هفته ای دوبار کافیه..من خودم هفته ای ی بار میزنم..

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2738

و همیشه موهای بدنتو بزنی 

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …

اصلاح مرتب

حتتتمااااا خودتو تو دسشویی خشک کن...حتما

چون بچه کوچیک داری فعالیتت زیاده...خونه رو خنک نگه دار و لباس نازک و باز بپوش که کمتر عرق کنی

مام بزن

تو خونه از یه عطر ملایم استفاده کن

از همه مهمتر

آب زیااااد بخور

واسه عرق مام بزن از حمام میای.. 24ساعتی و 48ساعتیش هست.. بعد دسشویی خودتو با دستمال خشک کن دگ بو نم ...

فیروز دارم؛؛تو دوران مجردیم خیلی مام استفاده کردم زیر بغلم کورک زده بود با بدبختی خوب شد؛؛الان هم عطر میزنم و قبلش هم اسپری الکل میزنم

وای بخدا گیج شدم دیگه

خیلی گیر دادم به خوب

از سرشب حس میکنم زشتم

ببین اگر واقعا حمام ت روزی س بار و واژن بو میده عفونت داری،،،،، دامن نخی بپوش شورت نپوش،،، یه دوره مترونیدازول استفاده کن،،،، ولی برای خوش بو بودن بعذ از حمام کرم مرطوب کننده بزن ب بدنت،،، زینک هم ک دوستمون گفت عالیه،،،،،،، لبلس پلاستیک دار نپوش زیاد 

2706