2737
2734
شما تجربه استفاده دارید؟ من مجردم و این موضوع باعث شده از ازدواج وحشت داشته باشم خیلی رو روح روان ت ...

اره من برا شکمم استفاده کردم خیییییلی وحشتناک ترک خورده بود تو بارداری ! انگار تار عنکبوت رو کل شکمم 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من برا شکمم استفاده کردم خیییییلی وحشتناک ترک خورده بود تو بارداری ! انگار تار عنکبوت رو کل شکمم ...

چجوري استفادع كردي

از وقتي تو براورده نشدی ديگه هيچوقت آرزو نكردم!
2728
یادمه استراحت مطلق بودی دلیلش چی بود

لکه بینی و منقبض منبسط شدن شکم و دردای خیلی شدید و غیر طبیعی که تو اتاق عمل معلوم شد چسبندگی رحم داشتمو دردام به خاطر همین بوده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
گلم مال من چندسال سفیدشده  مال شماهم سفید بود؟

اره من یک سال بعد از زایمانم استفاده کردم تا حد خیلی زیادی بهتر شد البته باید چن ماه استفاده کنی تا جواب بده

2738

دکتر خوب اگر میخوای برو پیش دکتر الهه لطفی که بهترین متخصص پوست تهران هستن 

کارشون عالیه و با لیزر اگه بشه درمان میکنه ترک های پوستت رو چند جلسه بری خودت میبینی چقدر نتیجه میده