2703
2553
عنوان

اومدم خونه مادرشوهر .......

202 بازدید | 12 پست

اومدیم چند روز بمونیم  مادرشوهرمم ببریم یه ماه بمونه خونه ماه چون راهمون دوره خاله شوهرم گفت خوب نگه داریا گفتم چشم بازم گفت گفتم چشم بعدش بازم با حالت تندی گفت گفتم یعنی مواظبش باشید بعد بع شوهرم کفت وسط روز برو ب خونه سر بزن حس میکنم زیادی بهشون احترام گذاشتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

الانکه نباید گفت  اگر بودم چی میگفتم‌!! شما چشم چشم نکن گلم‌😊 ولی باز تکرار کردن بگید همسرم به من اطمینان داره منم حواسم هست نیاز به انقدر تاکیید نیست و تمام

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙
2714
من بودم میگفتم شنا خیلی جوش نزن برات بده

گلا با لحن بد حرف میزنن.مادرشوهرم خوبه هااا کاری باهام نداره شوهرم تک پسره  زندایی های شوهرم میگن ما حاری های تو هستیم گقتم نه لازم نکردع من از جاری بدم میاد تنهام راحت ترم گفت پس همون خدا تورو میشناسه بهت حاری نذاده

گلا با لحن بد حرف میزنن.مادرشوهرم خوبه هااا کاری باهام نداره شوهرم تک پسره  زندایی های شوهرم می ...

تو هم تو جوابشون بگو نه خدا من رو خیلی دوست داشته امثال مثل شما رو جاری من نکرده ... 

الان نه سر پیازید نه ته پیاز طلب کارید چه برسه اون موقع .

بعدشم اون قدیم بود جاری و ال بل بود الان هرکی بخواد بیشتر از حد خودش رفتار کنه باید دایورت بشه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
ببخشید چرا عکسی که برا پروفایلم میزارم تایید نمیشه ؟ از شما خوشم اومد گفتم بپرسم 😁💋💋💋💋 شرمنده

وااااااااااای خدااااااااا .... 

مررررررررسییییی.. 

منم یادمه خیلی اذیت کرد سر پروفایل یکم سعی کن ی چندروز دیگ امتحان کن.