2726

نه ک نتونه صاف کنه ها میتونه و گاهی صاف هم میکنه 

ولی اکترا جمع هستش مخصوصا ت خاب ک با ی اداهای خاصی می‌خوابه خخخخ

فقط نگران شدم نکنه بمونه همین جوری و خدای نکرده مشکلی باشه 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

اولا ۹ ماه این بچه جمع بوده تا عادت کنه صاف بخابه طول میکشه دوما ب خاطد کولیک هم میتونه باشه

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

منم ک ۴ ماهشه هم همینجوره

😊😊😊

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

البته الان بهتر شده

تو بیداری واسه بازی جمعش مییکنه

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
اولا ۹ ماه این بچه جمع بوده تا عادت کنه صاف بخابه طول میکشه دوما ب خاطد کولیک هم میتونه باشه

کولیک چ ربطی ب خاب داره عزیزم؟ 

وکسی ک مبتلا باشه رو چجوری درمان میکنن 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

منم بچه ام اینجوری بود

مثل چهار زانو میشینیم پاهاش رو چهار زانو میکرد میداد تو شکمش بعد دستاش هم بالا سرش میبرد

فقط با قنداق بهتر بودتا اینکه بردم دکتر و اونن دعوا کر که اولا نباید قنداق کنی دوما بجه تا مدتها به حالتی که تو شکم مادر بودن میمونه و اینکه اخرش گفت دختر باید جمع بخوابه . واریش نداشته باش .

بعد از دو سه ماه خودش خوب شد . 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
کولیک چ ربطی ب خاب داره عزیزم؟  وکسی ک مبتلا باشه رو چجوری درمان میکنن

وقنی خابه و دلش درد میاد پاهاش را جمع میکنه

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.